O`ZBEKISTON RESPUBLIKASI JISMONIY TARBIYA VA SPORT VAZIRLIGI HUZURIDAGI JISMONIY TARBIYA VA SPORT BO‘YICHA MUTAXASSISLARNI ILMIY-METODIK TA’MINLASH, QAYTA TAYYORLASH VA MALAKASINI OSHIRISH MARKAZI

MALAKA OSHIRISH HAQIDA

SERTIFIKAT

F.I.OHUDUDTUMANYO`NALISHISERTIFIKAT RAQAMIBERILGAN SANASIYUKLAB OLISH
1Nazarbaev Nursultan JamgrbaevichQQRTaxtakupir tuman Futbol MO №0050302021-12-21 00:00:00SKACHAT
2Utemuratov Marat MaxmutovichQQRChimboy tuman FutbolMO №0050312021-12-21 00:00:00SKACHAT
3Tleujanov Yerjan MuratovichQQRNukus shaxri FutbolMO №0050322021-12-21 00:00:00SKACHAT
4Fazlitdinov Farxod SavrieviBuxoro viloyatiBuxoro shaxri FutbolMO №0050332021-12-21 00:00:00SKACHAT
5Nutfulloyev Mirjalol Baxtiyor ugliBuxoro viloyatiPeshku tuman FutbolMO №0050342021-12-21 00:00:00SKACHAT
6Jumaev Sunatullo Jamol ugliBuxoro viloyatiPeshku tuman FutbolMO №0050352021-12-21 00:00:00SKACHAT
7Begdullaev Ramazan JandullaevichQQRTaxtakupir tuman Mini Futbol MO №0050362021-12-21 00:00:00SKACHAT
8Aynazarova Shaxnoza KalbaevnaQQRBuzotuv tuman BasketbolMO №0050372021-12-21 00:00:00SKACHAT
9Davlatova Maftuna KenjaevnaBuxoro viloyatiPeshku tuman BasketbolMO №0050382021-12-21 00:00:00SKACHAT
10Kurbanov Frdavs AbduraxmanovichBuxoro viloyatiG`˜ijduvon tuman BasketbolMO №0050392021-12-21 00:00:00SKACHAT
11Raxmatov Jurabek OlimovichBuxoro viloyatiPeshku tuman BasketbolMO №0050402021-12-21 00:00:00SKACHAT
12Egamberdiev Murodjon RaxmankulovichBuxoro viloyatiKarakul tuman BasketbolMO №0050412021-12-21 00:00:00SKACHAT
13Menlibaev Nurpolat MirzamutovichQQRBuzotov tuman VoleybolMO №0050422021-12-21 00:00:00SKACHAT
14Kalandarova Raximajon Ruzimatovna Xorazm viloyatiUrganch shaxar VoleybolMO №0050432021-12-21 00:00:00SKACHAT
15Xomraeva Gusal Xayot kizi Buxoro viloyatiShofirkon Tuman VoleybolMO №0050442021-12-21 00:00:00SKACHAT
16Sabirov Normurod Norvich Buxoro viloyatiPeshku tuman VoleybolMO №0050452021-12-21 00:00:00SKACHAT
17Mustafoyev Mels Matyakub ugliBuxoro viloyatiPeshku tuman VoleybolMO №0050462021-12-21 00:00:00SKACHAT
18Shukurova Sayorabanu Jamil kiziBuxoro viloyatiPeshku tuman VoleybolMO №0050472021-12-21 00:00:00SKACHAT
19Kodirov Xurshid RashidovichBuxoro viloyatiKarakul tuman VoleybolMO №0050482021-12-21 00:00:00SKACHAT
20Urazbaeva Dilfuza Urazbaevna QQRKungrot tuman Gandbol MO №0050492021-12-21 00:00:00SKACHAT
21Saytova Malika Mizrobbek kizi Buxoro viloyatiPeshku tuman Gandbol MO №0050502021-12-21 00:00:00SKACHAT
22Romanova Nadejda Konstantinovna Buxoro viloyatiBuxoro shaxri Chim ustida xokkey MO №0050512021-12-21 00:00:00SKACHAT
23Beknazarov Raxat Axmet uliQQRNukus shaxri BadmintonMO №0050522021-12-21 00:00:00SKACHAT
24Ismaylov Maxmud ShukurbaevichQQRTaxiatosh tuman BadmintonMO №0050532021-12-21 00:00:00SKACHAT
25Istamov Suloymon Rustam ugliBuxoro viloyatiRomitan tuman BadmintonMO №0050542021-12-21 00:00:00SKACHAT
26Boboqulova Moxichexra MuxtarovnaBuxoro viloyatiOlot tuman BadmintonMO №0050552021-12-21 00:00:00SKACHAT
27Gadoeva Elmira BaxtyarovnaBuxoro viloyatiOlot tuman Stol tennis MO №0050562021-12-21 00:00:00SKACHAT
28Nazarov Ortik AnvarovichBuxoro viloyati Olot tuman DzyudoMO №0050572021-12-21 00:00:00SKACHAT
29Boboev Giyasjon BekmurodovichBuxoro viloyatiOlot tuman DzyudoMO №0050582021-12-21 00:00:00SKACHAT
30Zoyrov Shavkat ZokirovichBuxoro viloyatiG`ijduvon tuman DzyudoMO №0050592021-12-21 00:00:00SKACHAT
31Jumaev Akobir Baxodir ugli Buxoro viloyatiShofirkon tuman DzyudoMO №0050602021-12-21 00:00:00SKACHAT
32Baljanov Zinatdin PirimbetovichQQRKegayli tuman KurashMO №0050612021-12-21 00:00:00SKACHAT
33Xollieva Xamida SayfullaevnaBuxoro viloyatiOlot tuman KurashMO №0050622021-12-21 00:00:00SKACHAT
34Egamov Utkir KurbonovichBuxoro viloyatiJondor tuman KurashMO №0050632021-12-21 00:00:00SKACHAT
35Jumaev Xayrullo Boxodir ugliBuxoro viloyatiShofirkon Tuman KurashMO №0050642021-12-21 00:00:00SKACHAT
36Nematov Abdullo Gaybullaevich Buxoro viloyatiShofirkon Tuman KurashMO №0050652021-12-21 00:00:00SKACHAT
37Ergashov Yusuf YarashovichBuxoro viloyatiG`ijduvon tuman KurashMO №0050662021-12-21 00:00:00SKACHAT
38Sadirov Fatulla SadiloyevichBuxoro viloyatiPeshku tuman KurashMO №0050672021-12-21 00:00:00SKACHAT
39Shoyev Turakul SavrievichBuxoro viloyatiPeshku tuman KurashMO №0050682021-12-21 00:00:00SKACHAT
40Kenjaev Baxrom MavlonvichBuxoro viloyatiPeshku tuman KurashMO №0050692021-12-21 00:00:00SKACHAT
41Yuldoshev Nozim KosimovichBuxoro viloyatiPeshku tuman KurashMO №0050702021-12-21 00:00:00SKACHAT
42Sadieva Moxigul XoshimovnaBuxoro viloyatiPeshku tuman KurashMO №0050712021-12-21 00:00:00SKACHAT
43Allaoyarov Anvar MaksudbekovichXorazm viloyatiUrganch shaxar KurashMO №0050722021-12-21 00:00:00SKACHAT
44Saduakasov Tugelbay NasratdinovichQQRKegayli tuman Belbogli KurashMO №0050732021-12-21 00:00:00SKACHAT
45Mirzabaev Bayrambay TazabaevichQQRBuzotov tuman Erkin kurashMO №0050742021-12-21 00:00:00SKACHAT
46Bekbauliev Manas AzatbaevichQQRBuzotov tuman SamboMO №0050752021-12-21 00:00:00SKACHAT
47Jumanov Raxat TursinmuratovichQQRXujayli tuman SamboMO №0050762021-12-21 00:00:00SKACHAT
48Uzakbaev Ramazan Ansatbay ugliQQRBuzotov tuman SamboMO №0050772021-12-21 00:00:00SKACHAT
49Baxronov Olim Xayrillo ugliBuxoro viloyatiShofirkon Tuman Taekvondo ITFMO №0050782021-12-21 00:00:00SKACHAT
50Nuriddinova Rayxon Zokirovna Buxoro viloyatiJondor tuman Taekvondo ITFMO №0050792021-12-21 00:00:00SKACHAT
51Xamraev Shamsiddin SayfudtnovichBuxoro viloyatiBuxoro ShaxarTaekvondo WTFMO №0050802021-12-21 00:00:00SKACHAT
52Sattorov Shaxzod AvazovichBuxoro viloyatiKogon tuman Taekvondo WTFMO №0050812021-12-21 00:00:00SKACHAT
53Rajabova Shaxriza Sabirovna Buxoro viloyatiG`ijduvon tuman Karate VKFMO №0050822021-12-21 00:00:00SKACHAT
54Yodgorov Komiljon KarimovichBuxoro viloyatiG`ijduvon tuman Karate VKFMO №0050832021-12-21 00:00:00SKACHAT
55Xolov Feruzjon Ozod ugliBuxoro viloyatiG`ijduvon tuman Karate VKFMO №0050842021-12-21 00:00:00SKACHAT
56Amanbaeva Aygul Netulla kiziQQRNukus shaxar Karate VKFMO №0050852021-12-21 00:00:00SKACHAT
57Toreev Aydos Ernazar uliQQRNukus shaxri BoksMO №0050862021-12-21 00:00:00SKACHAT
58Torambetov Azamatdin TilepbergenovichQQRTaxiatosh tuman BoksMO №0050872021-12-21 00:00:00SKACHAT
59Ayekeyev Azat PaluaniyazovichQQREllikkala tuman BoksMO №0050882021-12-21 00:00:00SKACHAT
60Igamberdiev Baxrombek Boxodir ugliQQRTurtkul tuman BoksMO №0050892021-12-21 00:00:00SKACHAT
61Tlegenov Azamat BerdibaevichQQRNukus shaxri Aralash jang sanРІР‘љРІ’ћСћati MO №0050902021-12-21 00:00:00SKACHAT
62Sarsenbaev Baxtibay Kalbaevich QQRNukus shaxri Qol jangi MO №0050912021-12-21 00:00:00SKACHAT
63Ruzimova Shaxlo Turakul kizi Buxoro viloyatiKarakul tiumani Penchak silat MO №0050922021-12-21 00:00:00SKACHAT
64Shkurov Sherzod QaxramonovichBuxoro viloyatiOlot tuman Muay tay MO №0050932021-12-21 00:00:00SKACHAT
65Abdiev Nabijon Erkinovich Buxoro viloyatiOlot tuman Muay tay MO №0050942021-12-21 00:00:00SKACHAT
66Matnazarov Davron KalibekovichQQRNukus shaxri Ushu MO №0050952021-12-21 00:00:00SKACHAT
67Lutfullaev Abror Tulqin ug’li Buxoro viloyatiBuxoro viloyati Qilichbozlik MO №0050962021-12-21 00:00:00SKACHAT
68Tajimbetov Anvar TenelbaevichQQRNukus shaxar Qilichbozlik MO №0050972021-12-21 00:00:00SKACHAT
69Avezbaev Anvar Abatbay ugli QQRNukus shaxar Akademik eshkak eshish MO №0050982021-12-21 00:00:00SKACHAT
70Baylepesov Niyetbay UzakbaevichQQRNukus shaxar Akademik eshkak eshish MO №0050992021-12-21 00:00:00SKACHAT
71Nagmetov Kayrat JetkerbaevichQQRMuynok tuman Suzish MO №0051002021-12-21 00:00:00SKACHAT
72Jalalov Muxammaddin MagzatdinovichQQRNukus shaxarSuzish MO №0051012021-12-21 00:00:00SKACHAT
73Ilyasov Baxtiyar XabibnazarovichQQRNukus shaxri Suzish MO №0051022021-12-21 00:00:00SKACHAT
74Mustafaev Mirjalol Muxamad ugli Buxoro viloyatiPeshku tuman Armrestling MO №0051032021-12-21 00:00:00SKACHAT
75Yusupov Asadbek Aminjon ugliBuxoro viloyatiKarakul tuman Armrestling MO №0051042021-12-21 00:00:00SKACHAT
76Ravshanov Bobur TemurovichBuxoro viloyatiRomitan tuman Armrestling MO №0051052021-12-21 00:00:00SKACHAT
77Samadova Dildora Kasimovna Buxoro viloyatiJondor tuman Badiiy gimnastikaMO №0051062021-12-21 00:00:00SKACHAT
78Ergashova Feruza DilmurodovnaBuxoro viloyatiJondor tuman Badiiy gimnastikaMO №0051072021-12-21 00:00:00SKACHAT
79Xaydarova Matluba XomraevnaBuxoro viloyatiG`ijduvon tuman Badiiy gimnastikaMO №0051082021-12-21 00:00:00SKACHAT
80Gafarova Madinabonu BaxraddinovnaBuxoro viloyatiG`ijduvon tuman Badiiy gimnastikaMO №0051092021-12-21 00:00:00SKACHAT
81Saydova Layloxon ToymuratovnaBuxoro viloyatiKarakul tuman Badiiy gimnastikaMO №0051102021-12-21 00:00:00SKACHAT
82Bekeyev Oybek SamandarovichXorazm viloyatiUrgansh shaxri Sport gimnastika MO №0051112021-12-21 00:00:00SKACHAT
83Raximov Tulkin Tolibobich Buxoro viloyatiKarakul tuman Shashka MO №0051122021-12-21 00:00:00SKACHAT
84Radjabova Ulmosxon Zaqar qiziXorazm viloyatiXozarasp tuman Shaxmat MO №0051132021-12-21 00:00:00SKACHAT
85Jumaniyazov Yembergen Amangeldievich QQRShumanay tuman Shaxmat MO №0051142021-12-21 00:00:00SKACHAT
86Davlatova Nodira NasrullaevnaBuxoro viloyatiOlot tuman Shaxmat MO №0051152021-12-21 00:00:00SKACHAT
87Ziyodullaeva Diloromxon Utkirjon kizi Buxoro viloyatiKarakul tuman Shaxmat MO №0051162021-12-21 00:00:00SKACHAT
88Uteniyazov Baxtiyar JaksilikovichQQRXjayli tuman Shaxmat MO №0051172021-12-21 00:00:00SKACHAT
89Sadullaev Akmal Anvarovich Buxoro viloyatiG`˜ijduvon tuman Engil atletikaMO №0051182021-12-21 00:00:00SKACHAT
90Sharipova Feruza ImomovnaBuxoro viloyatiPeshku tuman Engil atletika MO №0051192021-12-21 00:00:00SKACHAT
91Ostonaev Xujaniyaz JorakulovichBuxoro viloyatiKarakul tuman DzyudoMO №0051202021-12-21 00:00:00SKACHAT
92Ismetullaev Muxametdin MuratbaevichQQRNukus shaxri Badminton MO №0051212021-12-21 00:00:00SKACHAT
93Vasikova Nodira MuxitdinovnaToshkent shahriShayxontoxur tumaniJismoniy tarbiya instruktoriMO №0051222020-12-29 00:00:00SKACHAT
94Xudoynazarova Shaxnoza To`ychi qiziToshkent viloyatiOlmaliq shaxar Jismoniy tarbiya instruktoriMO №0051232020-12-29 00:00:00 SKACHAT
95Bairova Munisa Xusanov qiziToshkent viloyatiOhangaron shaharJismoniy tarbiya instruktoriMO №0051242020-12-29 00:00:00 SKACHAT
96Xo`jabekova Sohiba Okmurod qiziJizzax viloyatiG`allaorol tumani Jismoniy tarbiya instruktoriMO №0051252020-12-29 00:00:00 SKACHAT
97To`lqinova Maftuna Farxod qiziToshkent viloyatiParkent tumani Jismoniy tarbiya instruktoriMO №0051262020-12-29 00:00:00 SKACHAT
98Tursunkulova Sohiba XXX Jizzax viloyatiSharof Rashidov tumaniJismoniy tarbiya instruktoriMO №0051272020-12-29 00:00:00 SKACHAT
99Xamdamov Yevgeniy AnvarovichToshkent shahriMirobod tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051282020-12-29 00:00:00 SKACHAT
100Yermakov Shuxrat GafurjanovichToshkent viloyatiYangiyo`l shaxar Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051292020-12-29 00:00:00 SKACHAT
101Bazarbayeva Dilnoza IlxomjonovnaToshkent viloyatiO`rta chirchiq tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051302020-12-29 00:00:00 SKACHAT
102Po’latov Sherzod SunnatullayevichToshkent viloyatiParkent tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051312020-12-29 00:00:00 SKACHAT
103Oripova Venera RashidovnaToshkent shahriSergeli tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051322020-12-29 00:00:00 SKACHAT
104Kutsillo Irina Vadimovna Toshkent shahriYunusobod tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051332020-12-29 00:00:00 SKACHAT
105Saydinov Sardor AlisherovichToshkent viloyatiChirchiq shaxri Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051342020-12-29 00:00:00 SKACHAT
106Sabirova Latofat ZakirjonovnaToshkent viloyatiChirchiq shaxri Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051352020-12-29 00:00:00 SKACHAT
107Astanaqulova Dilfuza XurramovnaToshkent viloyatiChirchiq shaxri Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051362020-12-29 00:00:00 SKACHAT
108Abduraxmonova Feruzaxon Abdubannobjon qiziToshkent viloyatiOlmaliq shahar Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051372020-12-29 00:00:00 SKACHAT
109Abdiyev Sadriddin SamandarovichToshkent viloyatiYangiyo`l shaxar Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051382020-12-29 00:00:00 SKACHAT
110Nishanov Sharofiddin XasanovichSirdaryo viloyatiBoyovut tuman Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051392020-12-29 00:00:00 SKACHAT
111Xakimov Xolyigit EshbekovichSirdaryo viloyatiOqoltin tuman Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051402020-12-29 00:00:00 SKACHAT
112Safarov Shuxrat ShovkiyevichSirdaryo viloyatiOqoltin tuman Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051412020-12-29 00:00:00 SKACHAT
113Fayziyev Elyor BaxtiyorovichSirdaryo viloyatiOqoltin tuman Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051422020-12-29 00:00:00 SKACHAT
114Achilov Xusniddin BaxtiyorovichSirdaryo viloyatiSayxunobod tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051432020-12-29 00:00:00 SKACHAT
115Abdullayev Abdurasul AbdujabbarovichJizzax viloyatiG`allaorol tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051442020-12-29 00:00:00 SKACHAT
116Mamatov Kamoliddin Abduvaxidovich Jizzax viloyatiBaxmal tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051452020-12-29 00:00:00 SKACHAT
117Qo`chqorov Komil MansurovichJizzax viloyatiBaxmal tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051462020-12-29 00:00:00 SKACHAT
118Maxmudov Asror EshonkulovichJizzax viloyatiBaxmal tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051472020-12-29 00:00:00 SKACHAT
119Jalilova Aziza QaxramonovnaJizzax viloyati Forish tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051482020-12-29 00:00:00 SKACHAT
120Kadirov Djaxangir RavshanovichSirdaryo viloyatiYangiyer shahar Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051492020-12-29 00:00:00 SKACHAT
121Jaynarov Baxodir FozilovichJizzax viloyati Jizzax shaxar Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051502020-12-29 00:00:00 SKACHAT
122Qozoqboyev Ma’ruf Uktam o`g`liJizzax viloyati Jizzax shaxar Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051512020-12-29 00:00:00 SKACHAT
123Xalijonova Mavlyuda RaximjonovnaToshkent shahriYakkasaroy tumaniJismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051522020-12-29 00:00:00 SKACHAT
124Abipova Dilfuza MaksetbayevnaToshkent shahriOlmazor tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051532020-12-29 00:00:00 SKACHAT
125Matyakubov Xurshid EgamberganovichToshkent shahriOlmazor tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051542020-12-29 00:00:00 SKACHAT
126Ergashev Sodikjon SobiraliyevichToshkent viloyatiO`rtachirchiq tumaniJismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051552020-12-29 00:00:00 SKACHAT
127Gafurova Feruza AlekseyevnaToshkent viloyatiO`rtachirchiq tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051562020-12-29 00:00:00 SKACHAT
128Urinbayev Doniyor AbdigaparovichToshkent viloyatiAngren shahar Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051572020-12-29 00:00:00 SKACHAT
129Kuchkarov Qodirjon SafarkulovichSirdaryo viloyatiSayxunobod tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051582020-12-29 00:00:00 SKACHAT
130Berdiyev Dilshod AbduvaitovichSirdaryo viloyatiSardoba tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051592020-12-29 00:00:00 SKACHAT
131Mamatkulov Ikram AnarbayevichSirdaryo viloyatiSardoba tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051602020-12-29 00:00:00 SKACHAT
132Kamilov Jamshid NarkuziyevichJizzax viloyati Jizzax shaxar Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051612020-12-29 00:00:00 SKACHAT
133Karimov Nodirbek UralbayevichJizzax viloyatiZarbdor tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051622020-12-29 00:00:00 SKACHAT
134Allayev Otabek BaxriddinovichJizzax viloyatiSharof Rashidov tumanJismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051632020-12-29 00:00:00 SKACHAT
135Ismailov Baxtiyor MirzakulovichJizzax viloyatiSharof Rashidov tuman Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051642020-12-29 00:00:00 SKACHAT
136Ismailov Abdugappar GabitovichToshkent viloyati Bo`stonliq tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051652020-12-29 00:00:00 SKACHAT
137Mamadkulov Yunus UrazaliyevichSirdaryo viloyatiYangiyer shahar Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051662020-12-29 00:00:00 SKACHAT
138Kurbonov Obid UrazaliyevichJizzax viloyatiZarbdor tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051672020-12-29 00:00:00 SKACHAT
139Qarshibayev Mirolim Gulmurat o`g`liSirdaryo viloyatiMirzaobod tumaniJismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051682020-12-29 00:00:00 SKACHAT
140Baxramov Ramozan KamalovichSirdaryo viloyatiSirdaryo tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051692020-12-29 00:00:00 SKACHAT
141Kodirova Shoxida OlimovnaToshkent shahriSergeli tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051702020-12-29 00:00:00 SKACHAT
142Zaidov Doniyor XasanovichToshkent shahriYunusobod tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051712020-12-29 00:00:00 SKACHAT
143Jo`lanboyev Sarvar Baxtiyor o`g`liToshkent shahriMirzo Ulug`bek tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051722020-12-29 00:00:00 SKACHAT
144Yangiyev Sardor MexriddinovichToshkent viloyatiAngren shahar Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051732020-12-29 00:00:00 SKACHAT
145Sultanov Baxtiyor AbdujaparovichToshkent viloyatiAngren shahar Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051742020-12-29 00:00:00 SKACHAT
146Mallayeva Dilnoza NashvandovnaToshkent viloyatiAngren shahar Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051752020-12-29 00:00:00 SKACHAT
147Xolov Mansur NuridinovichToshkent viloyatiParkent tuman Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051762020-12-29 00:00:00 SKACHAT
148Maxamadov Nuridin MuxsumovichToshkent viloyatiParkent tuman Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051772020-12-29 00:00:00 SKACHAT
149Komatov Umidjon QaxramonovichToshkent viloyatiParkent tuman Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051782020-12-29 00:00:00 SKACHAT
150Nurimbetov Abdulaziz Djanibek o`g`liToshkent viloyati Bo`stonliq tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051792020-12-29 00:00:00 SKACHAT
151Akbarov Begzodxon RaxmatxonovichSirdaryo viloyatiSirdaryo tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051802020-12-29 00:00:00 SKACHAT
152G`oziyev A’zamjon MuminovichSirdaryo viloyatiSirdaryo tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051812020-12-29 00:00:00 SKACHAT
153Iskandarov Jamshid TolibovichSirdaryo viloyatiXovos tuman Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051822020-12-29 00:00:00 SKACHAT
154Xadjanov Faxriddin MaxmadisoyevichSirdaryo viloyatiXovos tuman Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051832020-12-29 00:00:00 SKACHAT
155Gaybulloyev Baxtiyor VaydulloyevichSirdaryo viloyatiXovos tuman Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051842020-12-29 00:00:00 SKACHAT
156Shirinov Shavkat NorboyevichJizzax viloyatiArnasoy tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051852020-12-29 00:00:00 SKACHAT
157Turdiyev Bekzod IslomovichSirdaryo viloyatiGuliston shaxar Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051862020-12-29 00:00:00 SKACHAT
158Suyarova Gulzoda JiyanbayevnaSirdaryo viloyatiGuliston shaxar Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051872020-12-29 00:00:00 SKACHAT
159Mirzaqulov Begzod QodirovichJizzax viloyatiZomin tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051882020-12-29 00:00:00 SKACHAT
160Shadiyev Olimjon RabimjonovichBuxoro viloyatiG`ijduvon tumanSTM Direktor o`rinbosarlariMO №0051892020-12-29 00:00:00 SKACHAT
161Djurayev Djurabek NegmatovichNavoiy viloyatiXatirchi tumanSTM Direktor MO №0051902020-12-29 00:00:00 SKACHAT
162Mirziyatov Miraziz MirmaxmudovichToshkent shaharOlmazor tumanSTM Direktor o`rinbosarlariMO №0051912020-12-29 00:00:00 SKACHAT
163Kurbanov Utkir UralovichSamarqand viloyatiSamarqand shaharSTM Direktor o`rinbosarlariMO №0051922020-12-29 00:00:00 SKACHAT
164Yusupov Ruslanbek SaparbayevichXorazm viloyatiUrganch shaharSTM Direktor o`rinbosarlariMO №0051932020-12-29 00:00:00 SKACHAT
165Turayev Xoshimjon XXXFarg`ona viloyatiSux tumanSTM Direktor o`rinbosarlariMO №0051942020-12-29 00:00:00 SKACHAT
166Karimov Telman KamilevichSamarqand viloyatiJomboy tumanSTM Direktor o`rinbosarlariMO №0051952020-12-29 00:00:00 SKACHAT
167Munavarov Dilshodxo`ja Muxitdin o`g`liToshkent viloyatiOhangaron shaharSTM Direktor o`rinbosarlariMO №0051962020-12-29 00:00:00 SKACHAT
168Nurmatov Elyor AbduganiyevichJizzax viloyatiZarbdor tumanSTM Direktor o`rinbosarlariMO №0051972020-12-29 00:00:00 SKACHAT
169Ardjanov Azamat KadamovichXorazm viloyatiUrganch shaharSTM Direktor o`rinbosarlariMO №0051982020-12-29 00:00:00 SKACHAT
170Jamolov Akbar MuzafarovichBuxoro viloyatiPeshku tumanSTM Direktor o`rinbosarlariMO №0051992020-12-29 00:00:00 SKACHAT
171Mirzaqulova Mayram YusupovnaJizzax viloyatiJizzax shaharXo`jalik ishlar bo`yicha direktor o`rinbosarlariMO №0052002020-12-29 00:00:00 SKACHAT
172Qodirov Aziz Yusuf o`g`liSurxondaryo viloyatiTermiz shaharSTM Direktor o`rinbosarlariMO №0052012020-12-29 00:00:00 SKACHAT
173Nurmanov Aydos MilsovichQQRBozatao’ tumanSTM Direktor o`rinbosarlariMO №0052022020-12-29 00:00:00 SKACHAT
174Abdujalilov Saidkamol AbdunodirovichToshkent viloyatiQuyi Chirchiq tumanSTM DirektorMO №0052032020-12-29 00:00:00 SKACHAT
175Maxmudov Ravshanbek XudoyberdiyevichSurxondaryo viloyatiTermiz shaharSTM DirektorMO №0052042020-12-29 00:00:00 SKACHAT
176To`rabekov O`ktam AbdiqulovichSirdaryo viloyatiGuliston shaharSTM Direktor o`rinbosarlariMO №0052052020-12-29 00:00:00 SKACHAT
177Ibragimov Ulug`bek XamidullayevichToshkent viloyatiQibray tumaniSTM Direktor o`rinbosarlariMO №0052062020-12-29 00:00:00 SKACHAT
178Zoirov Abdumalik Abdurashid o`g`liSurxondaryo viloyatiDenov tumanSTM Instruktor-metodistlariMO №0052072020-12-29 00:00:00 SKACHAT
179Kurbonova Nasiba NasriddinovnaNavoiy viloyatiNavoiy shaharSTM Instruktor-metodistlariMO №0052082020-12-29 00:00:00 SKACHAT
180Yunusov Jaxongir BoboxonovichAndijon viloyatiPaxtaobod tumanSTM Instruktor-metodistlariMO №0052092020-12-29 00:00:00 SKACHAT
181Yunusov Anvar SolidjonovichAndijon viloyatiBo`z tumanSTM Instruktor-metodistlariMO №0052102020-12-29 00:00:00 SKACHAT
182Madatov Buriboy XXXNavoiy viloyatiXatirchi tumanSTM Instruktor-metodistlariMO №0052112020-12-29 00:00:00 SKACHAT
183Sadikova Begzodaxon Baxramjon qiziAndijon viloyatiAndijon shaharSTM Instruktor-metodistlariMO №0052122020-12-29 00:00:00 SKACHAT
184Qurbonov Alisher AbdiraxmonovichAndijon viloyatiPaxtaobod tumanSTM Instruktor-metodistlariMO №0052132020-12-29 00:00:00 SKACHAT
185Xamdamov Akbar AxmatovichSamarqand viloyatiToyloq shaharSTM Instruktor-metodistlariMO №0052142020-12-29 00:00:00 SKACHAT
186Murodov Akmal Abdulla o`g`liSamarqand viloyatiToyloq shaharSTM Instruktor-metodistlariMO №0052152020-12-29 00:00:00 SKACHAT
187Abdullayev Baxodir RaxmonberdiyevichToshkent viloyatiAngren shaharSTM Instruktor-metodistlariMO №0052162020-12-29 00:00:00 SKACHAT
188Yunusov Baburbek AdiljanovichToshkent viloyatiAngren shaharSTM Instruktor-metodistlariMO №0052172020-12-29 00:00:00 SKACHAT
189Xamrayev Mirzoxid MuzafarovichSamarqand viloyatiPayariq tumanSTM Instruktor-metodistlariMO №0052182020-12-29 00:00:00 SKACHAT
190Abdurasulov Murod KolonovichSamarqand viloyatiPayariq tumanSTM Instruktor-metodistlariMO №0052192020-12-29 00:00:00 SKACHAT
191Ermatov Davronbek Ma’murovichFarg`ona viloyatiBeshariq tumanSTM Instruktor-metodistlariMO №0052202020-12-29 00:00:00 SKACHAT
192Po`latova Azadaxon XoshimovnaFarg`ona viloyatiQuva tumanSTM Instruktor-metodistlariMO №0052212020-12-29 00:00:00 SKACHAT
193Karshibayev Rustam KuldashevichJizzax viloyatiPaxtakor tumanSTM Instruktor-metodistlariMO №0052222020-12-29 00:00:00 SKACHAT
194Xakimov Sobir YoqubovichJizzax viloyatiSh.Rashidov tumanSTM Instruktor-metodistlariMO №0052232020-12-29 00:00:00 SKACHAT
195Isakov Sardorbek SharipovichXorazm viloyatiUrganch shaharSTM Instruktor-metodistlariMO №0052242020-12-29 00:00:00 SKACHAT
196Xudoyberdiyev Nodirjon ZokirjonovichSirdaryo viloyatiGuliston shaharSTM Instruktor-metodistlariMO №0052252020-12-29 00:00:00 SKACHAT
197Yusufjonov Xurshidjon Yusufjon o`g`liFarg`ona viloyatiQuvasoy shaharSTM Instruktor-metodistlariMO №0052262020-12-29 00:00:00 SKACHAT
198Qurbonova Zarnigor TolifovnaToshkent viloyatiBo`stonliq tumanSTM Instruktor-metodistlariMO №0052272020-12-29 00:00:00 SKACHAT
199Yakupov Rozimbay MaksetbayevichQQRNukus shaharSTM Instruktor-metodistlariMO №0052282020-12-29 00:00:00 SKACHAT
200Xamidullayev Ernazar MaratovichQQRNukus shaharSTM Instruktor-metodistlariMO №0052292020-12-29 00:00:00 SKACHAT
201Berdiyev Shavkat PardayevichNavoiy viloyatiNavoiy shaharSTM Instruktor-metodistlariMO №0052302020-12-29 00:00:00 SKACHAT
202Samandarov Husniddin AliqulovichNavoiy viloyatiXatirchi tumanSTM Instruktor-metodistlariMO №0052312020-12-29 00:00:00 SKACHAT
203Abdishev Isaqjon AkbarovichAndijon viloyatiMarxamat tumanSTM Instruktor-metodistlariMO №0052322020-12-29 00:00:00 SKACHAT
204Dovurov Dilshod UbaydullayevichJizzax viloyatiG`allaorol tumanSTM Instruktor-metodistlariMO №0052332020-12-29 00:00:00 SKACHAT
205Xodjayev Adaxam KamalovichAndijon viloyatiAsaka tumanSTM Instruktor-metodistlariMO №0052342020-12-29 00:00:00 SKACHAT
206Xolmatov Dilshod AxrorovichSamarqand viloyatiToyloq shaharSTM Instruktor-metodistlariMO №0052352020-12-29 00:00:00 SKACHAT
207Turg`unov Rustam TulkinovichToshkent viloyatiAngren shaharSTM Instruktor-metodistlariMO №0052362020-12-29 00:00:00 SKACHAT
208Uraimaxunov Rafukjan RaxmanjanovichToshkent viloyatiAngren shaharSTM Instruktor-metodistlariMO №0052372020-12-29 00:00:00 SKACHAT
209Maxsudov Doniyorbek AbdujabborovichFarg`ona viloyatiOltiariq tumanSTM Instruktor-metodistlariMO №0052382020-12-29 00:00:00 SKACHAT
210Sattarov Baxtiyor BaxromovichFarg`ona viloyatiQo`qon shaharSTM Instruktor-metodistlariMO №0052392020-12-29 00:00:00 SKACHAT
211Eraliyev Shokirjon SharipjonovichFarg`ona viloyatiFarg`ona shaharSTM Instruktor-metodistlariMO №0052402020-12-29 00:00:00 SKACHAT
212Xolmatov Dilmurod MirodilovichFarg`ona viloyatiFarg`ona shaharSTM Instruktor-metodistlariMO №0052412020-12-29 00:00:00 SKACHAT
213Raxmonov Farxod MardonovichToshkent viloyatiBo`ka tumanSTM Instruktor-metodistlariMO №0052422020-12-29 00:00:00 SKACHAT
214Zufarov Xusan AsatullayevichToshkent viloyatiToshkent tumanSTM Instruktor-metodistlariMO №0052432020-12-29 00:00:00 SKACHAT
215Djangabayev Sanjar ShavkatovichToshkent viloyatiQuyi Chirchiq tumanSTM Instruktor-metodistlariMO №0052442020-12-29 00:00:00 SKACHAT
216Menlibayev Medeubay OralbayevichQQRNukus shaharSTM Instruktor-metodistlariMO №0052452020-12-29 00:00:00 SKACHAT
217Allamurodov Abdulla AmanturdiyevichSurxondaryo viloyatiOltinsoy tuman STM Instruktor-metodistlariMO №0052462020-12-29 00:00:00 SKACHAT
218Allaniyazov Alisher SarsenbayevichQQRBozatao` tumanSTM Instruktor-metodistlariMO №0052472020-12-29 00:00:00 SKACHAT
219Buranov Xurram TuxtapulatovichSamarqand viloyatiPaxtachi tumanSTM Instruktor-metodistlariMO №0052482020-12-29 00:00:00 SKACHAT
220Axmedova Xilola Zabixulla qiziToshkent viloyatiZangiota tumanBadiiy gimnastikaMO №0052492020-12-29 00:00:00 SKACHAT
221Nishonboyeva Maxburat Olimjon qiziiToshkent viloyatiOhangaron tumanBadiiy gimnastikaMO №0052502020-12-29 00:00:00 SKACHAT
222Axmadaliyeva Zilola AkramovnaToshkent shaharMirobod tumanBadiiy gimnastikaMO №0052512020-12-29 00:00:00 SKACHAT
223Xusanova Nazokat XoldarboyevnaToshkent viloyatiParkent tumanBadiiy gimnastikaMO №0052522020-12-29 00:00:00 SKACHAT
224Mirobidova Baxtinisa QutpiddinovnaToshkent viloyatiParkent tumanBadiiy gimnastikaMO №0052532020-12-29 00:00:00 SKACHAT
225Zokirova Dildora ZaynitdinovnaToshkent viloyatiParkent tumanBadiiy gimnastikaMO №0052542020-12-29 00:00:00 SKACHAT
226Qodirova Iroda AshurmaxmatovnaToshkent shaharYakkasaroy tumanBadiiy gimnastikaMO №0052552020-12-29 00:00:00 SKACHAT
227Axmedova Bo`rigul Komil qiziJizzax viloyatiSh.Rashidov tumanBadiiy gimnastikaMO №0052562020-12-29 00:00:00 SKACHAT
228Avazova Nodira SobiraliyevnaSirdaryo viloyatiSirdaryo tumanBadiiy gimnastikaMO №0052572020-12-29 00:00:00 SKACHAT
229Djo`rayeva Dildora TuychibayevnaSirdaryo viloyatiGuliston shaharBadiiy gimnastikaMO №0052582020-12-29 00:00:00 SKACHAT
230Kudratova Gulhayyo Maxammat qiziSirdaryo viloyatiGuliston shaharBadiiy gimnastikaMO №0052592020-12-29 00:00:00 SKACHAT
231Achilov Nodirbek IskandarovichToshkent shaharYakkasaroy tumanSport gimnastikaMO №0052602020-12-29 00:00:00 SKACHAT
232Nematov Behzod TirkashevichJizzax viloyatiJizzax shaharSport gimnastikaMO №0052612020-12-29 00:00:00 SKACHAT
233Kudratov Rustam BuriyevichToshkent shaharChilonzor tumanYunon-rumMO №0052622020-12-29 00:00:00 SKACHAT
234Jalolov Nodirxon MuratxanovichJizzax viloyatiJizzax shaharYunon-rumMO №0052632020-12-29 00:00:00 SKACHAT
235Abduraxmanov Doniyor AbdurashitovichToshkent shaharM.Ulug`bek tumanYunon-rumMO №0052642020-12-29 00:00:00 SKACHAT
236Neshin Igor VladimirovichToshkent shaharM.Ulug`bek tumanYunon-rumMO №0052652020-12-29 00:00:00 SKACHAT
237Xolmirzayev To`yli NuritdinovichJizzax viloyatiJizzax shaharYunon-rumMO №0052662020-12-29 00:00:00 SKACHAT
238O`tayev Baxtiyor KoshkarboyevichSirdaryo viloyatiGuliston shaharYunon-rumMO №0052672020-12-29 00:00:00 SKACHAT
239Musakulov Meyirbek YeserkepovichToshkent viloyatiChirchiq shaharYunon-rumMO №0052682020-12-29 00:00:00 SKACHAT
240Babasaidov Saidraxmon SaidraximovichToshkent viloyatiQuyi Chirchiq tumanYunon-rumMO №0052692020-12-29 00:00:00 SKACHAT
241Butunbayev Akram NuriddinovichToshkent viloyatiQuyi Chirchiq tumanYunon-rumMO №0052702020-12-29 00:00:00 SKACHAT
242Mirzayev Sanjar AbdurazakovichToshkent viloyatiNurafshon shahar Yunon-rumMO №0052712020-12-29 00:00:00 SKACHAT
243Ikramov Ravshan MasharipovichToshkent viloyatiNurafshon shahar Yunon-rumMO №0052722020-12-29 00:00:00 SKACHAT
244Buribayev Doniyor BaxtiyorovichToshkent shaharM.Ulug`bek tumanYunon-rumMO №0052732020-12-29 00:00:00 SKACHAT
245Gafurov Shoxmirza Tulkinjon o`g`liSirdaryo viloyatiSirdaryo tumanTuronMO №0052742020-12-29 00:00:00 SKACHAT
246O`rishov Akmal ElmurodovichJizzax viloyatiPaxtakor tumanBoksMO №0052752020-12-29 00:00:00 SKACHAT
247Rustamov Ural EshburiyevichToshkent shaharMirobod tumanBoksMO №0052762020-12-29 00:00:00 SKACHAT
248Kaxramanov Jamshid IlxamdjanovichToshkent viloyatiYangiyo’l shahar KikboksingMO №0052772020-12-29 00:00:00 SKACHAT
249Pirnazarov Xurshid ErkinovichToshkent viloyatiQuyi Chirchiq tumanKikboksingMO №0052782020-12-29 00:00:00 SKACHAT
250Xaqberdiyev Yoqubjon Furqat o`g`liJizzax viloyatiJizzax shaharKikboksingMO №0052792020-12-29 00:00:00 SKACHAT
251Rashidov Aziz AlisherovichJizzax viloyatiG`allaorol tumanBoksMO №0052802020-12-29 00:00:00 SKACHAT
252Djonzakov Xusan SindorovichJizzax viloyatiJizzax shaharBoksMO №0052812020-12-29 00:00:00 SKACHAT
253Inoyatov Nig`matjon Raxmat o`g`liToshkent shaharYakkasaroy tumanKikboksingMO №0052822020-12-29 00:00:00 SKACHAT
254Karimov Gayrat XidirovichJizzax viloyatiJizzax shaharBoksMO №0052832020-12-29 00:00:00 SKACHAT
255Tashpulatov Otamurod ErkinovichJizzax viloyatiZomin tumanBoksMO №0052842020-12-29 00:00:00 SKACHAT
256Umarov Elbek AloxiddinovichToshkent shaharChilonzor tumanDzyudoMO №0052852020-12-29 00:00:00 SKACHAT
257Jo`rayev Jamhur BobomurodovichSirdaryo viloyatiSayxunobod tumanDzyudoMO №0052862020-12-29 00:00:00 SKACHAT
258Xushiyev Abduraxmon BoyxurozovichJizzax viloyatiBaxmal tumanDzyudoMO №0052872020-12-29 00:00:00 SKACHAT
259Iminjanov Abdumalik Abdusator o`g`liToshkent viloyatiYuqori Chirchiq tumanDzyudoMO №0052882020-12-29 00:00:00 SKACHAT
260Safarova Shoxista SaydaminovnaJizzax viloyatiSh.Rashidov tumanDzyudoMO №0052892020-12-29 00:00:00 SKACHAT
261Xo`janov Farhod SherboboyevichToshkent shaharM.Ulug`bek tumanDzyudoMO №0052902020-12-29 00:00:00 SKACHAT
262Xasanov Sarvar XayrullayevichJizzax viloyatiJizzax shaharDzyudoMO №0052912020-12-29 00:00:00 SKACHAT
263Bo`ranov Ismatulla ShovqinovichJizzax viloyatiJizzax shaharDzyudoMO №0052922020-12-29 00:00:00 SKACHAT
264Musayeva Sevara NurkosimovnaJizzax viloyatiPaxtakor tumanDzyudoMO №0052932020-12-29 00:00:00 SKACHAT
265Fayziyev Qaxramon FayziyevichSirdaryo viloyatiGuliston shaharDzyudoMO №0052942020-12-29 00:00:00 SKACHAT
266Qironboyeva Marxabo PardaboyevnaJizzax viloyatiPaxtakor tumanDzyudoMO №0052952020-12-29 00:00:00 SKACHAT
267Xudaybergenov Ixtiyar BaxtiyorovichToshkent viloyatiChirchiq shaharDzyudoMO №0052962020-12-29 00:00:00 SKACHAT
268Gulamov Ruslan XolikovichToshkent shaharYunusobod tumanDzyudoMO №0052972020-12-29 00:00:00 SKACHAT
269Xaydarova Saodat Baxriddin qiziJizzax viloyatiPaxtakor tumanDzyudoMO №0052982020-12-29 00:00:00 SKACHAT
270Elov Rustam Shukurjon o`g`liToshkent shaharUchtepa tumanDzyudoMO №0052992020-12-29 00:00:00 SKACHAT
271Fayziyev Sunnatulla Yo`ldashevichToshkent shaharUchtepa tumanDzyudoMO №0053002020-12-29 00:00:00 SKACHAT
272Abdilamitov Shuxrat AbdivaliyevichToshkent viloyatiChinoz tumaniDzyudoMO №0053012020-12-29 00:00:00 SKACHAT
273Nedorezov Aleksandr IvanovichToshkent shaharChilonzor tumanErkin kurashMO №0053022020-12-29 00:00:00 SKACHAT
274Xudoyberdiyev Farrux Uyg`un o`g`liJizzax viloyatiJizzax shaharErkin kurashMO №0053032020-12-29 00:00:00 SKACHAT
275Shodmonqulov Raxmatilla DoniyorovichJizzax viloyatiBaxmal tumanErkin kurashMO №0053042020-12-29 00:00:00 SKACHAT
276Ibragimov Anatoliy KasimovichToshkent shaharMirobod tumanErkin kurashMO №0053052020-12-29 00:00:00 SKACHAT
277Raximov Sardor UlugbekovichJizzax viloyatiZomin tumanErkin kurashMO №0053062020-12-29 00:00:00 SKACHAT
278Parmonov Bekzod KomilovichJizzax viloyatiSh.Rashidov tumanErkin kurashMO №0053072020-12-29 00:00:00 SKACHAT
279Yursinov Sardorjon Rustamboy o`g`liToshkent viloyatiParkent tumanErkin kurashMO №0053082020-12-29 00:00:00 SKACHAT
280Raxmonov Inom AbduxamidovichToshkent viloyatiOlmaliq shaharErkin kurashMO №0053092020-12-29 00:00:00 SKACHAT
281Jo`rayev Norbek Ilhom o`g`liSirdaryo viloyatiSardoba tumanErkin kurashMO №0053102020-12-29 00:00:00 SKACHAT
282To`xtayev Anvar XudoyberdiyevichToshkent viloyatiBo`ka tumanKurashMO №0053112020-12-29 00:00:00 SKACHAT
283Li Mars NikolayevichToshkent viloyatiYuqori Chirchiq tumanXapkidoMO №0053122020-12-29 00:00:00 SKACHAT
284Sulaymonov Samandar Iskandar o`g`liToshkent viloyatiOhangaron tumanTaekvondo WTFMO №0053132020-12-29 00:00:00 SKACHAT
285Raximov Kamoliddin Zoirjon o`g`liToshkent viloyatiO`rta Chirchiq tumanMuaytayMO №0053142020-12-29 00:00:00 SKACHAT
286Zakirov Zokirjon ZairdjonovichToshkent shaharYashnobod tumanMuaytayMO №0053152020-12-29 00:00:00 SKACHAT
287Sharipxodjayev Islamxoja Najmitdin o`g`liToshkent shaharYunusobod tumanPenchak silatMO №0053162020-12-29 00:00:00 SKACHAT
288Mamadaliyev Shavkat UmaraliyevichToshkent viloyatiParkent tumanMuaytayMO №0053172020-12-29 00:00:00 SKACHAT
289Salimjonov Jamoliddin Qayumjon o`g`liToshkent shaharYakkasaroy tumanUshuMO №0053182020-12-29 00:00:00 SKACHAT
290Yusupov Ulug`bek Maqsudbek o`g`liToshkent shaharM.Ulug`bek tumanUshuMO №0053192020-12-29 00:00:00 SKACHAT
291Aripova Gulnara TalibovnaToshkent shaharMirobod tumanKamondan otishMO №0053202020-12-29 00:00:00 SKACHAT
292Minovarov Abbosjon Midixat o`g`liToshkent shaharMirobod tumanKamondan otishMO №0053212020-12-29 00:00:00 SKACHAT
293Muxitdinova Mariya YevgenevnaToshkent shaharMirobod tumanO`q otishMO №0053222020-12-29 00:00:00 SKACHAT
294Sodiqov Jamshid Sobir o`g`liToshkent shaharMirobod tumanKamondan otishMO №0053232020-12-29 00:00:00 SKACHAT
295Abdubakirov Davron Ravshan o`g`liToshkent shaharMirobod tumanKamondan otishMO №0053242020-12-29 00:00:00 SKACHAT
296Vasileva Irina AnatolevnaToshkent shaharChilonzor tumanQilichbozlikMO №0053252020-12-29 00:00:00 SKACHAT
297Kudayev Ruslan RavilevichToshkent shaharChilonzor tumanQilichbozlikMO №0053262020-12-29 00:00:00 SKACHAT
298Isroilov Shohruh Abduazim o`g`liToshkent shaharUchtepa tumanKamondan otishMO №0053272020-12-29 00:00:00 SKACHAT
299Andreyeva Margarita VladimirovnaToshkent shaharChilonzor tumanQilichbozlikMO №0053282020-12-29 00:00:00 SKACHAT
300Ibragimova Nadejda IgorevnaToshkent shaharMirobod tumanQilichbozlikMO №0053292020-12-29 00:00:00 SKACHAT
301Tajibayeva Gulnora BosimovnaJizzax viloyatiSh.Rashidov tumanKamondan otishMO №0053302020-12-29 00:00:00 SKACHAT
302Aliyev Farrux RustamovichSirdaryo viloyatiGuliston shaharO`q otishMO №0053312020-12-29 00:00:00 SKACHAT
303Xolmurodov Xamroz ElmurodovichJizzax viloyatiSh.Rashidov tumanQilichbozlikMO №0053322020-12-29 00:00:00 SKACHAT
304Filimonov Dmitriy VladimirovichToshkent shaharSergeli tumanQilichbozlikMO №0053332020-12-29 00:00:00 SKACHAT
305Bustanov Jamol Nusratullaevich Jizzax viloyatiJizzax tumaniJismoniy tarbiya fani o’qituvchisiMO №0053342020-12-29 00:00:00 SKACHAT
306Xalimov Abdumurat ShukurovichSirdaryo viloyatiSardoba tumani Jismoniy tarbiya fani o’qituvchisiMO №0053352020-12-29 00:00:00 SKACHAT
307Raxmonqulov Xusan Esanalievich Sirdaryo viloyati Boyovut tumani Jismoniy tarbiya fani o’qituvchisiMO №0053372020-12-29 00:00:00SKACHAT
308O`tayev Xusan O`ktam ugliToshkent shaxarBektemir tumanKurashMO №0053382021-01-06 00:00:00SKACHAT
309Yo`ldoshev Shaxzod Shavkat o`g`liSirdaryo viloyatiBoyovut tumaniFutbolMO №0053392021-01-06 00:00:00SKACHAT
310Imamov Ilxomjon Abduxalik o`g`liToshkent viloyatiQuyi Chirchiq tumaniArmrestlingMO №0053402021-01-06 00:00:00SKACHAT
311Xudayberdiyev Baxrom PrimkulovichSirdaryo viloyatiSirdaryo tumaniYunon rumMO №0053412021-01-06 00:00:00SKACHAT
312Juraqulov Firuzbek Murodullo o`g`liSurxandaryo viloyatiSariosiyo tumaniBoksMO №0053422021-01-06 00:00:00SKACHAT
313Ergashev Javoxir Ibragim o`g`liQashkadaryo viloyatiKasbi tumaniFutbolMO №0053432021-01-06 00:00:00SKACHAT
314To`ychiyev Ilxom Turobo`g`li Toshkent viloyatiQibray tumaniKurashMO №0053442021-01-06 00:00:00SKACHAT
315Karimberdiyev Zakirjon RaximberdiyevichToshkent viloyatiQibray tumaniErkin kurashMO №0053452021-01-06 00:00:00SKACHAT
316Sultanova Sojida RayimovnaSamarqand viloyatiPaxtachi tumaniBadiy gimnastikaMO №0053462021-01-06 00:00:00SKACHAT
317Turaqulova Shoxsanam YaxshiboyevnaSamarqand viloyatiPaxtachi tumaniShaxmatMO №0053472021-01-06 00:00:00SKACHAT
318Avezov Azizjon Umarjon o`g`liToshkent viloyatiOhongaron tumaniArmrestlingMO №0053482021-01-06 00:00:00SKACHAT
319Davletov Abdulla AllaberganovichQQREllikqala tumaniAn`anaviy karate doMO №0053492021-01-06 00:00:00SKACHAT
320Xalilova Maxbuba SanoqulovnaBuxoro viloyatiShofirkon tumaniShaxmatMO №0053502021-01-06 00:00:00SKACHAT
321Amonov Maxmud MirzayevichBuxoro viloyatiRomitan tumanDzyudoMO №0053512021-01-06 00:00:00SKACHAT
322Baxrombekov Islombek IlxombekovichToshkent shaharChilonzor tumaniSuzishMO №0053522021-01-06 00:00:00SKACHAT
323Zarali Violetta VladimirovnaToshkent shaxarSirg`ali tumaniZamonaviy besh kurashMO №0053532021-01-06 00:00:00SKACHAT
324To`raxo`jayev Muxammadali Avazbek o`g`liAndijon viloyatiAndijon shaharTreatlonMO №0053542021-01-06 00:00:00SKACHAT
325Norboboyev Sardor NorqobilovichSamarkand viloyatiPaxtachi tumaniQo`l jangiMO №0053552021-01-06 00:00:00SKACHAT
326Sadikov G`ulom AbduxolikovichSirdaryo viloyatiXovos tumani KurashMO №0053562021-01-06 00:00:00SKACHAT
327Turg`unboyev Sardorbek Karimjono`g`liSirdaryo viloyatiGuliston shaharDjiu jitsuMO №0053572021-01-06 00:00:00SKACHAT
328Saidusmonova Vazira Ibroximxo`ja qiziSirdaryo viloyatiGuliston shaharDjiu jitsuMO №0053582021-01-06 00:00:00SKACHAT
329Xaitmatov Xusan Furqat o`g`liToshkent viloyatiOxangaron tumaniKurashMO №0053592021-01-06 00:00:00SKACHAT
330Kurbanboyev Jamshidbek Farxodjon o`g`liToshkent viloyatiOxangaron tumaniFutbolMO №0053602021-01-06 00:00:00SKACHAT
331Abdullakimov Tursunboy ToxirovichJizzax viloyatiJizzax shaxarBoksMO №0053612021-01-06 00:00:00SKACHAT
332Tashmetov Shuxrat Xudayberganovich Toshkent viloyatiChirchiq shaharBoksMO №0053622021-01-06 00:00:00SKACHAT
333Raimkulova Dilnavoz AlisherovnaToshkent viloyatiOqqo`rg`on tumaniShaxmatMO №0053632021-01-06 00:00:00SKACHAT
334Fayziyev Sanjar OrzumuratovichJizzax viloyatiMirzacho`l tumaniKurashMO №0053642021-01-06 00:00:00SKACHAT
335Tangatarov Ilxamiddin YusupovichSamarkand viloyatiQo`shrabod tumaniErkin kurashMO №0053652021-01-06 00:00:00SKACHAT
336Yusupova Gulnoza Ilxomiddin qiziSamarkand viloyatiQo`sharobod tumaniBadmintonMO №0053662021-01-06 00:00:00SKACHAT
337Artikov Kamoliddin ZaxiddinovichToshkent viloyatiOqqo`rg`on tumaniUniversal jangMO №0053672021-01-06 00:00:00SKACHAT
338Arslanov Jamshid AbduxoshimovichToshkent viloyatiOqqo`rg`on tumaniUniversal jangMO №0053682021-01-06 00:00:00SKACHAT
339Matkarimov Xo`jamurod Umid o`g`li Xorazm viloyatiUrganch tumaniErkin kurashMO №0053692021-01-06 00:00:00SKACHAT
340Ashrabov Bobir RashidovichBuxoro viloyatiQorovulbozor tumanGandbolMO №0053702021-01-06 00:00:00SKACHAT
341Xalilova Sayyora AbdikarimovnaJizzax viloyatiG`allaorol tumaniBadmintonMO №0053712021-01-06 00:00:00SKACHAT
342Tursunov Daron Egamnazar o`g`li Samarqand viloyatiPaxtachi tumaniStol tennisMO №0053722021-01-06 00:00:00SKACHAT
343Yusupova Maqsuda AbdullayevnaSurxandaryo viloyatQiziriq tumaniO`zbek jang san`ati MO №0053732021-01-06 00:00:00SKACHAT
344Xalimov Xabibullo SalimovichQashqadaryo viloyatiQarshi tumaniAlpinizmMO №0053742021-01-06 00:00:00SKACHAT
345Bo`riyeva Shaxnoza SadullayevnaSamarqand viloyatiPaxtachi tumaniBadiy gimnastikaMO №0053752021-01-06 00:00:00SKACHAT
346Jurayeva Zubayda OlimjonovnaSamarqand viloyatiPaxtachi tumaniBadiy gimnastikaMO №0053762021-01-06 00:00:00SKACHAT
347Ergasheva Lobar Shavkat qiziToshken viloyatiO`rta Chirchiq tumaniO`zbek jang san`atiMO №0053772021-01-06 00:00:00SKACHAT
348Kengilbayev Erjigit Baxto`g`li Toshkent viloyatiO`rtachirchiq tumaniUniversal jangMO №0053782021-01-06 00:00:00SKACHAT
349Ayxodjayev Saidjalol SaitkarimovichToshkent shahriMirobod tumaniQo`l jangiMO №0053792021-01-06 00:00:00SKACHAT
350Niyazkulov Dilmurod SoliboyevichToshkent viloyatiBo`ka tumaniVoleybolMO №0053802021-01-06 00:00:00SKACHAT
351Saydullayeva Dilobar YunusovnaToshkent shahriMirzo Ulug`bek tumaniTaekvando WTFMO №0053812021-01-06 00:00:00SKACHAT
352Nurimbetov Abatbay BazarbayevichQQRNukus shaxriFutbolMO №0053822021-01-06 00:00:00SKACHAT
353Murodov Shaxrizod Komil O’g’li Buxoro viloyatiPeshku tumaniFutbolMO №0053832021-01-06 00:00:00SKACHAT
354Shabanov Maksud BaxtiyarovichBuxoro viloyatiKogon shahar FutbolMO №0053842021-01-06 00:00:00SKACHAT
355Najimov Baxitbay GenjebayevichQQRKanlikul tumaniBasketbolMO №0053852021-01-06 00:00:00SKACHAT
356Ruzmurodova Muxlisa BekmurodovnaBuxoro viloyatiOlot tumaniVoleybolMO №0053862021-01-06 00:00:00SKACHAT
357Jumanazarov Rafatdiyin RaxmetovichQQRKegayli tumaniBadmintonMO №0053872021-01-06 00:00:00SKACHAT
358Muxamadiyev Bekzod Xabibovich Buxoro viloyatiBuxoro shaxriBadmintonMO №0053882021-01-06 00:00:00SKACHAT
359Xasanova Farida Faridovna QQREllikqal’a tumaniStol tennisMO №0053892021-01-06 00:00:00SKACHAT
360Jusipbekov Berk Kidirbayevich QQR Nukus shaxriKurashMO №0053902021-01-06 00:00:00SKACHAT
361Odilov Davron Odil o`g`li Buxoro viloyatiG`ijduvon tumaniTaekvondo WTFMO №0053912021-01-06 00:00:00SKACHAT
362Qabulov Umarbek Azatovich QQREllikqal’a tumaniKarate-doMO №0053922021-01-06 00:00:00SKACHAT
363Raximova Sapargul SheripboyyevnaQQREllikqal’a tumaniSuv polosiMO №0053932021-01-06 00:00:00SKACHAT
364Sanoyeva Noyla Raxim kiziBuxoro viloyatiPeshku tumaniArmrestlinMO №0053942021-01-06 00:00:00SKACHAT
365Aluchiyeva Gulaym Musa qizi QQRChimboy tumaniBadiiy gimnastikaMO №0053952021-01-06 00:00:00SKACHAT
366Fattoyeva Zamira AdozodaBuxoro viloyatiShofirkon tumaniBadiiy gimnastikaMO №0053962021-01-06 00:00:00SKACHAT
367Yulimbetova Kuralay Kuvanchbayevna QQREllikqal’a tumaniShashkaMO №0053972021-01-06 00:00:00SKACHAT
368Salimov Aybek KurambayevichQQREllikkalРІР‚№ўat umaniSuv polosiMO №0053982021-01-06 00:00:00SKACHAT
369Smetova Saxibjamal Maxsetovna QQREllikqal’a tumaniShashkaMO №0053992021-01-06 00:00:00SKACHAT
370Abibullayev Timur Juolmurza uliQQRShumanoy tumaniShaxmatMO №0054002021-01-06 00:00:00SKACHAT
371Chulliyev Ziyodullo Temurovich Buxoro viloyatiKarakul tumaniShaxmatMO №0054012021-01-06 00:00:00SKACHAT
372Xalimov Sadridin PanoyevichBuxoro viloyatiPeshku tumaniYengil atletikaMO №0054022021-01-06 00:00:00SKACHAT
373Xodjayev Bekzod BoxadirovichBuxoro viloyatiBuxoro shaxriYengil atletikaMO №0054032021-01-06 00:00:00SKACHAT
374Tolepova Juldiz Batirbay QiziQQRKonlikul tumaniKurashMO №0054042021-01-06 00:00:00SKACHAT
375Xaytov Ilyos RozukulovichBuxoro viloyatiKarakul tumaniArmrestlingMO №0054052021-01-06 00:00:00SKACHAT
376Mirzayeva Dilnoza Sa’dullayevnaBuxoro viloyatiG`ijduvon tumaniShashkaMO №0054062021-01-06 00:00:00SKACHAT
377Jalilov Azizbek Fatto O’g`liBuxoro viloyatiShofirkon TumaniBoksMO №0054072021-01-06 00:00:00SKACHAT
378Gulimbetov Dosbol NiyetbayevichQQRNukus shaharTuron MO №0054082021-01-06 00:00:00SKACHAT
379Jo`rayev Anvar QurboniyazovichBuxoro viloyatiQorakul tumaniTennisMO №0054092021-01-06 00:00:00SKACHAT
380Sultonov Kobil BoltayevichBuxoro viloyatiVobkent tumaniFutbolMO №0054102021-01-06 00:00:00SKACHAT
381Doktorbayeva Azima Adilbay qiziQQRMuynak tumaniStol tennisMO №0054112021-01-06 00:00:00SKACHAT
382Jurayev Jaxongir Rajab o`g`liBuxoro viloyatiQorakul tumaniMuay tayMO №0054122021-01-06 00:00:00SKACHAT
383Kalederov Sapar Mambetkerimovich QQRNukus shaharKarate VKFMO №0054132021-01-06 00:00:00SKACHAT
384Bozorov Ibroxim Shokirovich Buxoro viloyatiQoravulbozortumaniMuay tayMO №0054142021-01-06 00:00:00SKACHAT
385Shamuradov Timur FarxadovichBuxoro viloyatiG`ijdivon tumaniBoksMO №0054152021-01-06 00:00:00SKACHAT
386Zaripbayev Kanat QQRTaxiatosh tumaniKurashMO №0054162021-01-06 00:00:00SKACHAT
387Joldasbayev Abubakir Batirbayevich QQRBuzotov tumaniGandbolMO №0054172021-01-06 00:00:00SKACHAT
388Bekbosinova Ayzada Yerbosin qiziQQRNukus shaharErkin kurashMO №0054182021-01-06 00:00:00SKACHAT
389Tileuimbetov Yusup Muratbay uliQQRShumanay tumaniSamboMO №0054192021-01-06 00:00:00SKACHAT
390Tileuimbetov Axmet MuratbayuliQQRShumanay tumaniSamboMO №0054202021-01-06 00:00:00SKACHAT
391Amrullayeva Dildora Rauf kiziBuxoro viloyatiQoravul bozor tumaniVoleybolMO №0054212021-01-06 00:00:00SKACHAT
392Xasanov Axtam AnvarovichBuxoro viloyatiQorakul tumaniSamboMO №0054222021-01-06 00:00:00SKACHAT
393Jolmurzayev Shingis AbatbayevichQQRNukus shaharBel olishMO №0054232021-01-06 00:00:00SKACHAT
394Ametov Begzod Maxsetbay O’g’liQQRTaxiatosh tumaniVoleybolMO №0054242021-01-06 00:00:00SKACHAT
395Davletmuratov Satlimurat AymuratovichQQRTaxtakupir tumaniYengil atletikaMO №0054252021-01-06 00:00:00SKACHAT
396Otajanov Xursandbek OtabayevichXorazm viloyatiUrganch shaharKombat aykidoMO №0054262021-01-06 00:00:00SKACHAT
397Tursinov Bekzat JubayevichQQRNukus shahriTriatlonMO №0054272021-01-06 00:00:00SKACHAT
398Boyqulov Mansur AbdushukurovichToshkent viloyatiNurafshon shaharDzyudoMO №0054282021-01-06 00:00:00SKACHAT
399Tolipov Alisher SaidovichJizzax viloyatiJizzax shaharYengil atletikaMO №0054292021-01-06 00:00:00SKACHAT
400Qodirov Ilyos Ilgam o`g`liToshkent viloyatiOlmaliq shaharMas-restlingMO №0054302021-01-06 00:00:00SKACHAT
401Abdullayev Xayrulla ShukurovichToshkent shaharOlmazor tumaniYunon-RumMO №0054312021-01-06 00:00:00SKACHAT
402Utayev Odil MuhammatqulovichJizzax viloyatiBaxmal tumaniYengil atletikaMO №0054322021-01-06 00:00:00SKACHAT
403Bozorboyev Axror Jo`raqul o`g`liSamarkand viloyatiQo`shrabot tumaniBadmintonMO №0054332021-01-06 00:00:00SKACHAT
404Yalg`ashev Jasur ShakarovichSamarkand viloyatiQo`shrabot tumaniBadmintonMO №0054342021-01-06 00:00:00SKACHAT
405Xodjayeva Nodirabegim Abror qiziToshkent shaharMirzo Ulug`bek tumaniUshu sandaMO №0054352021-01-06 00:00:00SKACHAT
406Abdusamatov Ma’murjon Muxammadjon o`g`liFarg`ona viloyati Farg`ona tumaniTaekvondoMO №0054362021-01-06 00:00:00SKACHAT
407Kubitdinov Xamza AbdumalikovichSirdaryo viloyatiSayxunobod tumoniBoksMO №0054372021-01-06 00:00:00SKACHAT
408Xaydarov Muzaffar TuymurodovichBuxoro viloyati G`ijdivon tumaniGandbolMO №0054382021-01-06 00:00:00SKACHAT
409Alimov Farxod JumayevichSurxondaryo viloyati Muzrabot tumaniOg`ir atletikaMO №0054392021-01-06 00:00:00SKACHAT
410Mirzavaliyev Suhrob Bahodir o`g`liToshkent viloyatiAngren shaharUniversal jangMO №0054402021-01-06 00:00:00SKACHAT
411Ergashev Oybek AbdumurotovichSirdaryo viloyatiSirdaryo tumaniGandbolMO №0054412021-01-06 00:00:00SKACHAT
412Settarov Ilnur ReshatovichNavoiy viloyatiNavoiy shaharBadmintonMO №0054422021-01-06 00:00:00SKACHAT
413To`ymurodov Suxrob SultonmurodovichBuxoro viloyatiVobkent tumaniSambo MO №0054432021-01-06 00:00:00SKACHAT
414Turg`unov Baxtiyor UralovichJizzax viloyatiZarbdor tumanVoleybolMO №0054442021-01-06 00:00:00SKACHAT
415Eryigitov Dilshod XolboyevichJizzax viloyatiZarbdor tumanVoleybolMO №0054452021-01-06 00:00:00SKACHAT
416Axrorov Shaxboz O`ktamovich Buxoro viloyatiKogon tumaniKikboksingMO №0054462021-01-30 00:00:00SKACHAT
417Sariev Dilshod IsayevichJizzax viloyatiArnasoy tumaniJismoniy tarbiya instruktoriMO №0054472021-01-30 00:00:00SKACHAT
418Norkulova Nilufar IbragimovnaJizzax viloyatiArnasoy tumaniJismoniy tarbiya instruktoriMO №0054482021-01-30 00:00:00SKACHAT
419Xakimjanova Marjona Nematullayevna Toshkеnt viloyatiAngren shaharJismoniy tarbiya instruktoriMO №0054492021-01-30 00:00:00SKACHAT
420Qaxarova Kumush Ziyodulla qiziToshkеnt viloyatiAngren shaharJismoniy tarbiya instruktoriMO №0054502021-01-30 00:00:00SKACHAT
421Yo’˜ldosheva Shaxlo Baxtiyor qizi Toshkent shaharChilonzor tumaniJismoniy tarbiya instruktoriMO №0054512021-01-30 00:00:00SKACHAT
422Nodirova Nigora Saydiburxon qizi Toshkent shaharSergeli tumaniJismoniy tarbiya instruktoriMO №0054522021-01-30 00:00:00SKACHAT
423Sayidova Gulsanam InomovnaToshkent shaharShayxontohur tumani Jismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0054532021-01-30 00:00:00SKACHAT
424Ismadiyorov Sharofitdin Anvar o’g’liToshkent shaharShayxontohur tumani Jismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0054542021-01-30 00:00:00SKACHAT
425Namozova Maysara RaimovnaToshkеnt viloyatiAngren shaharJismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0054552021-01-30 00:00:00SKACHAT
426Shonazarova Iroda PaxriddinovnaToshkеnt viloyatiParkent tumani Jismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0054562021-01-30 00:00:00SKACHAT
427Abduvaxabov Akmal Abdusalom o’g’liSirdaryo viloyatiGuliston tumani Jismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0054572021-01-30 00:00:00SKACHAT
428Raxmonkulov Xasan ShamsiddinovichSirdaryo viloyatiGuliston shaharJismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0054582021-01-30 00:00:00SKACHAT
429Mirkasimov Shavkat AlimjonovichSirdaryo viloyatiXovos tumani Jismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0054592021-01-30 00:00:00SKACHAT
430Karimov Faxritdin XusanovichJizzax viloyatiZarbdor tumani Jismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0054602021-01-30 00:00:00SKACHAT
431Xayitov Sherali Ismatovich Jizzax viloyatiBaxmal tumani Jismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0054612021-01-30 00:00:00SKACHAT
432Kudratov Hakim UrakbayevichJizzax viloyatiZafarobod tumani Jismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0054622021-01-30 00:00:00SKACHAT
433Raxmatov Begzod O’˜rol o’˜g’˜liJizzax viloyatiG’˜allaorol tuman Jismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0054632021-01-30 00:00:00SKACHAT
434Olimxo’˜jayev Odilxo’˜ja Orifxo’˜ja o’˜g’˜liToshkеnt viloyatiOlmaliq shaharJismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0054642021-01-30 00:00:00SKACHAT
435Pardayev Samandar ToirovichToshkеnt viloyatiOlmaliq shaharJismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0054652021-01-30 00:00:00SKACHAT
436Dusaliyeva Lobar AbduraufovnaToshkеnt viloyatiOlmaliq shaharJismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0054662021-01-30 00:00:00SKACHAT
437Yunusov Sirojiddin AbduvoitovichToshkent viloyatiAngren shaharJismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0054672021-01-30 00:00:00SKACHAT
438Bibalayev Anvar Baxtiyarovich Sirdaryo viloyatiGuliston tumani Jismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0054682021-01-30 00:00:00SKACHAT
439Jalalov Ilyasjon Mustafakul o’˜g’˜liSirdaryo viloyatiGuliston tumani Jismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0054692021-01-30 00:00:00SKACHAT
440Turayeva Dilnoza Baxtiyor qiziToshkent shaharSergeli tumani Jismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0054702021-01-30 00:00:00SKACHAT
441Yakubov Oleg SabitovichToshkent shaharMirzo Ulug’˜bek tumani Jismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0054712021-01-30 00:00:00SKACHAT
442Ibraximov Nodir XabibullayevichToshkent shaharShayxontohur tumani Jismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0054722021-01-30 00:00:00SKACHAT
443Shorapova Maxmuda ZakirovnaToshkеnt viloyatiBo’˜stonliq tumani Jismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0054732021-01-30 00:00:00SKACHAT
444Sadikov Abduvali Abdunabiyevich Sirdaryo viloyatiGuliston tumani Jismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0054742021-01-30 00:00:00SKACHAT
445Kuliyev Djabbar Shaxadat o’˜g’˜liSirdaryo viloyatiSirdaryo tumani Jismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0054752021-01-30 00:00:00SKACHAT
446Ablaqulov Muzaffar MusurmanovichSirdaryo viloyatiGuliston tumani Jismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0054762021-01-30 00:00:00SKACHAT
447Mirzabekov Nuriddin OltmishevichJizzax viloyatiZomin tumani Jismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0054772021-01-30 00:00:00SKACHAT
448Axmedov Mansur MirzakulovichJizzax viloyatiZomin tumani Jismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0054782021-01-30 00:00:00SKACHAT
449Umurzoqov Xamid AbdusamatovichJizzax viloyatiSharof Rashidov tuman Jismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0054792021-01-30 00:00:00SKACHAT
450Xudayberdiyeva Shaxnoza RavshanovnaToshkent shaharChilonzor tumani Jismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0054802021-01-30 00:00:00SKACHAT
451Sadikov G’˜ulom AbduxalikovichSirdaryo viloyatiXovos tumani Jismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0054812021-01-30 00:00:00SKACHAT
452Kadirova Dildora Abdumalikovna Toshkent shaharYunusobod tumani Jismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0054822021-01-30 00:00:00SKACHAT
453Fazilova Yulduz Isomiddin qiziToshkent shaharYunusobod tumani Jismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0054832021-01-30 00:00:00SKACHAT
454Buriyeva Zebo UrolovnaToshkеnt viloyatiBo’˜stonliq tumani Jismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0054842021-01-30 00:00:00SKACHAT
455Turgunov Xolyor Xaydarali o’˜g’˜liSirdaryo viloyatiSayxunobod tumani Jismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0054852021-01-30 00:00:00SKACHAT
456Jalolov Islom Baxtiyor o’˜g’˜liSirdaryo viloyatiGuliston tumani Jismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0054862021-01-30 00:00:00SKACHAT
457Bababekov Baxtiyor Sherkulovich Jizzax viloyatiSharof Rashidov tuman Jismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0054872021-01-30 00:00:00SKACHAT
458Abdullayev Komiljon XasanovichJizzax viloyatiBaxmal tumani Jismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0054882021-01-30 00:00:00SKACHAT
459Ismoilov Nodir Ergash o’˜g’˜li Jizzax viloyatiBaxmal tumani Jismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0054892021-01-30 00:00:00SKACHAT
460Abduvaxidova Shaxnoza MirkamilovnaToshkent shaharMirzo Ulug’˜bek tumani Jismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0054902021-01-30 00:00:00SKACHAT
461Sottibayeva Shoxusanam Nodirjon kiziToshkent shaharYunusobod tumani Jismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0054912021-01-30 00:00:00SKACHAT
462Sultanov Farxod MirobidovichToshkent shaharUchtepa tumani Jismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0054922021-01-30 00:00:00SKACHAT
463Xo’˜jamov Esaxon MusaxonovichToshkent shaharSergeli tumani Jismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0054932021-01-30 00:00:00SKACHAT
464Saidov Rustam IrgashevichToshkеnt viloyatiAngren shaharJismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0054942021-01-30 00:00:00SKACHAT
465Abdunazarov Xusen ChoriyevichToshkеnt viloyatiAngren shaharJismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0054952021-01-30 00:00:00SKACHAT
466Xamzayeva Manzura NorbayevnaToshkent shaharYashnobod tumaniJismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0054962021-01-30 00:00:00SKACHAT
467Asqarova Nafosat G’˜ayrat qiziToshkent shaharSergeli tumani Jismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0054972021-01-30 00:00:00SKACHAT
468Gayibov Jo’˜rabek Xabibullayevich Sirdaryo viloyatiSayxunobod tumani Jismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0054982021-01-30 00:00:00SKACHAT
469Xo’˜rozov Jamoliddin Xolmo’˜min o’˜g’˜liSirdaryo viloyatiSardoba tumani Jismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0054992021-01-30 00:00:00SKACHAT
470Shamsiyeva Sanobar ErkinovnaSirdaryo viloyatiSirdaryo tumani Jismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0055002021-01-30 00:00:00SKACHAT
471Urinboyev Abdugaffor Karimkulovich Sirdaryo viloyatiBoyovut tumani Jismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0055012021-01-30 00:00:00SKACHAT
472Safarova Shoira AbdurasulovnaJizzax viloyatiG’˜allaorol tuman Jismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0055022021-01-30 00:00:00SKACHAT
473Suvonov Utkir ToxirovichJizzax viloyatiDo’˜stlik tumani Jismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0055032021-01-30 00:00:00SKACHAT
474Akramova Oykumush NurmuxamedovnaSirdaryo viloyatiYangier shahar Jismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0055042021-01-30 00:00:00SKACHAT
475Rustamov Mirzabek MiraxmatovichSirdaryo viloyatiBoyovut tumani Jismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0055052021-01-30 00:00:00SKACHAT
476Shodiqulova Maftuna AlanazarovnaSirdaryo viloyatiYangier shahar Jismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0055062021-01-30 00:00:00SKACHAT
477Turdaliyev Tulkin NematovichSirdaryo viloyatiMirzaobod tumani Jismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0055072021-01-30 00:00:00SKACHAT
478Yangiboyeva Muqaddam Asatulla qiziJizzax viloyatiZarbdor tumani Jismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0055082021-01-30 00:00:00SKACHAT
479Bo’˜riyev Shaxboz ShukurbayevichJizzax viloyatiPaxtakor tumani Jismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0055092021-01-30 00:00:00SKACHAT
480Karshiyeva Marxabo NuritdinovnaJizzax viloyatiG’˜allaorol tuman Jismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0055102021-01-30 00:00:00SKACHAT
481РҐudoyorov Xusan Baxniyor o’˜gli Toshkent shaharOlmazor tumaniJismoniy tarbiya fani o’˜qituvchilariMO №0055112021-01-30 00:00:00SKACHAT
482To’˜ychiyev Nematulla Soyibboyevich Namangan viloyatiTo’˜raqo’˜rg’˜on tumanSTM DirektorlariMO №0055122021-01-30 00:00:00SKACHAT
483Askaraliyev Sandjar UsmandjanovichNamangan viloyatiNamangan shaharSTM DirektorlariMO №0055132021-01-30 00:00:00SKACHAT
484Azizov Shavkat MansurovichFarg’˜ona viloyatiMarg’˜ilon shaharSTM DirektorlariMO №0055142021-01-30 00:00:00SKACHAT
485Meliboyev Avazjon NazirovichFarg’˜ona viloyatiDang’˜ara tumanSTM DirektorlariMO №0055152021-01-30 00:00:00SKACHAT
486Zokirov Obbosxon SayjamolovichAndijon viloyatiShaxrixon tumanSTM DirektorlariMO №0055162021-01-30 00:00:00SKACHAT
487Kurbanov Baxodir IsakovichToshkent shaharShayxuntohur tumanSTM DirektorlariMO №0055172021-01-30 00:00:00SKACHAT
488Qalxorazov Dauletmurat UtepbergenovichQQRNukus shaharSTM DirektorlariMO №0055182021-01-30 00:00:00SKACHAT
489Ismailov Gani AbdugapparovichNamangan viloyatiNamangan shaharSTM DirektorlariMO №0055192021-01-30 00:00:00SKACHAT
490Zunnunov Davron AzamxonovichToshkеnt viloyatiYangiyo’˜l shaharSTM DirektorlariMO №0055202021-01-30 00:00:00SKACHAT
491Yakubov Axror AbduraxmonovichSirdaryo viloyatiSayxunobod tumanSTM DirektorlariMO №0055212021-01-30 00:00:00SKACHAT
492Achilov Oybek BerdiyevichSurxondaryo viloyatiAngor tumanSTM DirektorlariMO №0055222021-01-30 00:00:00SKACHAT
493Ravshanov Farrux AzamatovichSamarqand viloyatiKattaqo’˜rg’˜on tumanSTM DirektorlariMO №0055232021-01-30 00:00:00SKACHAT
494Pulatov Abdullo XayrullayevichSamarqand viloyatiOqdaryo tumanSTM DirektorlariMO №0055242021-01-30 00:00:00SKACHAT
495Kuldashev Abduraxmon TurayevichBuxoro viloyatiBuxoro shaharSTM DirektorlariMO №0055252021-01-30 00:00:00SKACHAT
496Madraimov Akmal UmardjanovichToshkent shaharMirobod tumanSTM DirektorlariMO №0055262021-01-30 00:00:00SKACHAT
497Begmatov Raxmatullo ShoynazarovichQashqadaryo viloyatiMuborak tumanSTM DirektorlariMO №0055272021-01-30 00:00:00SKACHAT
498Yuldashev Azamat RustamovichXorazm viloyatiUrganch shaharSTM DirektorlariMO №0055282021-01-30 00:00:00SKACHAT
499Karimov Baxodir YusupovichJizzax viloyatiG’˜allaorol tumanSTM Instruktor-metodistlariMO №0055292021-01-30 00:00:00SKACHAT
500Umatkulov Sanjar RustamovichToshkеnt viloyatiO’˜rta Chirchiq tumanSTM Instruktor-metodistlariMO №0055302021-01-30 00:00:00SKACHAT
501Ro’˜ziboyev Oybek Ravshanbek o’˜g’˜liFarg’˜ona viloyatiMarg’˜ilon shaharSTM Instruktor-metodistlariMO №0055312021-01-30 00:00:00SKACHAT
502Zulunov Xayotbek ShuxratbekovichAndijon viloyatiIzboskan tumanSTM Instruktor-metodistlariMO №0055322021-01-30 00:00:00SKACHAT
503Ziyoyev Axroridin TashlanovichAndijon viloyatiXonobod shaharSTM Instruktor-metodistlariMO №0055332021-01-30 00:00:00SKACHAT
504Komiljonov Alisher Komiljon o’˜g’˜liToshkent shaharShayxuntohur tumanSTM Instruktor-metodistlariMO №0055342021-01-30 00:00:00SKACHAT
505Raxmanov Akmal MamatovichNamangan viloyatiNamangan shaharSTM Instruktor-metodistlariMO №0055352021-01-30 00:00:00SKACHAT
506Xamidov Muxamadjon LatipovichNamangan viloyatiChust tumanSTM Instruktor-metodistlariMO №0055362021-01-30 00:00:00SKACHAT
507Baymatov Toxirjon TillayevichSirdaryo viloyatiGuliston tumanSTM Instruktor-metodistlariMO №0055372021-01-30 00:00:00SKACHAT
508Madazimov Botir IrgashevichSirdaryo viloyatiGuliston tumanSTM Instruktor-metodistlariMO №0055382021-01-30 00:00:00SKACHAT
509Jonxurozov Olim XudayberdiyevichSamarqand viloyatiPaxtachi tumanSTM Instruktor-metodistlariMO №0055392021-01-30 00:00:00SKACHAT
510Baxrombayev Shohboz BaxrombayevichToshkent shaharMirobod tumanSTM Instruktor-metodistlariMO №0055402021-01-30 00:00:00SKACHAT
511Amriyeva Dilfuza Ro’˜ziyevnaSurxondaryo viloyatiTermiz shaharSTM Instruktor-metodistlariMO №0055412021-01-30 00:00:00SKACHAT
512Ibragimov Ahmad BaxtiyorovichBuxoro viloyatiBuxoro shaharSTM Instruktor-metodistlariMO №0055422021-01-30 00:00:00SKACHAT
513Ergashev G’˜anisher AlisherovichQashqadaryo viloyatiQamashi tumanSTM Instruktor-metodistlariMO №0055432021-01-30 00:00:00SKACHAT
514Matniyazov Sanjar SamandarovichXorazm viloyatiUrganch shaharSTM Instruktor-metodistlariMO №0055442021-01-30 00:00:00SKACHAT
515Xudaykulov Faxridin ShamsiyevichSamarqand viloyatiBulung’˜ur tumanSTM Instruktor-metodistlariMO №0055452021-01-30 00:00:00SKACHAT
516Tursunova Nigora MaxamatovnaToshkеnt viloyatiYangiyo’˜l shaharSTM Instruktor-metodistlariMO №0055462021-01-30 00:00:00SKACHAT
517Usmanov Taxir IslamovichToshkеnt viloyatiYuqori Chirchiq tumanSTM Instruktor-metodistlariMO №0055472021-01-30 00:00:00SKACHAT
518Aliqulova Hulkar Shamsiddinovna Jizzax viloyatiG’˜allaorol tumanBadiiy gimnastikaMO №0055482021-01-30 00:00:00SKACHAT
519Urinbayeva Maftuna BaxtiyorovnaToshkеnt viloyatiOhangaron tumanBadiiy gimnastikaMO №0055492021-01-30 00:00:00SKACHAT
520Yunusova Nodira MaxamadovnaToshkеnt viloyatiYangiyo’˜l shaharBadiiy gimnastikaMO №0055502021-01-30 00:00:00SKACHAT
521Yusupova Maqsuda AbdullayevnaToshkent shaharYakkasaroy tumanBadiiy gimnastikaMO №0055512021-01-30 00:00:00SKACHAT
522Djurayeva Anorxon AlimnazarovinaSirdaryo viloyatiBoyovut tumanBadiiy gimnastikaMO №0055522021-01-30 00:00:00SKACHAT
523Mambetmuratova Dilfuza Narimbay qizi Toshkеnt viloyatiChirchiq shaharBadiiy gimnastikaMO №0055532021-01-30 00:00:00SKACHAT
524Iskandarova Ziyoda ShuxratovnaToshkent shaharUchtepa tumanBadiiy gimnastikaMO №0055542021-01-30 00:00:00SKACHAT
525Mansurova Mamura UktamovnaToshkent shaharUchtepa tumanBadiiy gimnastikaMO №0055552021-01-30 00:00:00SKACHAT
526Toshpulatova Moxichexra Ravshan qiziToshkеnt viloyatiOqqo’˜rg’˜on tumanBadiiy gimnastikaMO №0055562021-01-30 00:00:00SKACHAT
527Xalikova Nasiba Anvarbek qiziToshkent shaharMirobod tumanBadiiy gimnastikaMO №0055572021-01-30 00:00:00SKACHAT
528Eshankulova Kizilgul Muxiddin qizi Toshkеnt viloyatiOlmaliq shaharBadiiy gimnastikaMO №0055582021-01-30 00:00:00SKACHAT
529Toshmurodov Islom Alisher o’˜g’˜liSirdaryo viloyatiGuliston shaharChim ustida xokkeyMO №0055592021-01-30 00:00:00SKACHAT
530Usmonov Bobirmirzo Ulug’˜bekovichSirdaryo viloyatiGuliston shaharFutbolMO №0055602021-01-30 00:00:00SKACHAT
531Muradkasimov Jaxongir OmanovichSirdaryo viloyatiGuliston shaharFutbolMO №0055612021-01-30 00:00:00SKACHAT
532Abduraxmonov Kaxramon AbdumajitovichSirdaryo viloyatiYangiyer shaharFutbolMO №0055622021-01-30 00:00:00SKACHAT
533G’˜afurjanov Jamshid G’˜afurjon o’˜g’˜liSirdaryo viloyatiGuliston tumanFutbolMO №0055632021-01-30 00:00:00SKACHAT
534Niyozov Bobomurod DilmurodovichToshkеnt viloyatiParkent tumanFutbolMO №0055642021-01-30 00:00:00SKACHAT
535Akbarov Xurshid MarifovichToshkent shaharUchtepa tumanFutbolMO №0055652021-01-30 00:00:00SKACHAT
536Shukurov Doston Rovshan o’˜g’˜liToshkent shaharUchtepa tumanFutbolMO №0055662021-01-30 00:00:00SKACHAT
537Abdurazakov Jaxongir SagdullayevichToshkent shaharOlmazor tumanFutbolMO №0055672021-01-30 00:00:00SKACHAT
538Qosimov Iskandar XasanovichJizzax viloyatiBaxmal tumanFutbolMO №0055682021-01-30 00:00:00SKACHAT
539Dadamuxamedov Azamat PulatovichToshkent shaharMirobod tumanRegbiMO №0055692021-01-30 00:00:00SKACHAT
540Ishonxodjayev Aziz Alisherovich Toshkent shaharMirobod tumanFutbol MO №0055702021-01-30 00:00:00SKACHAT
541Ostonov Rustamxo’˜ja OrifjonovichToshkеnt viloyatiOlmaliq shaharBoksMO №0055712021-01-30 00:00:00SKACHAT
542Umarov Mobarxon Botirjon o’˜g’˜liToshkеnt viloyatiOhangaron shaharBoksMO №0055722021-01-30 00:00:00SKACHAT
543Raximjanov Ilyas BurixanovichToshkеnt viloyatiNurafshon shaharBoksMO №0055732021-01-30 00:00:00SKACHAT
544Karabekov Anvar TashbayevichToshkеnt viloyatiNurafshon shaharBoksMO №0055742021-01-30 00:00:00SKACHAT
545Abduraxmanov Baxodir BalibekovichToshkеnt viloyatiChinoz tumanBoksMO №0055752021-01-30 00:00:00SKACHAT
546Tursunpulatov Abror NabiyevichToshkеnt viloyatiNurafshon shaharBoksMO №0055762021-01-30 00:00:00SKACHAT
547Qodirov Ulug’˜bek Toshpo’˜lat o’˜g’˜liJizzax viloyatiJizzax shaharKikboksingMO №0055772021-01-30 00:00:00SKACHAT
548Arslanov Farxod DovletovichToshkent shaharChilonzor tumanBoksMO №0055782021-01-30 00:00:00SKACHAT
549Raimov Elmurod MaxmudjonovichToshkеnt viloyatiBo’˜ka tumanBoksMO №0055792021-01-30 00:00:00SKACHAT
550Kodirov Baxodir GulomiddinovichToshkеnt viloyatiNurafshon shaharBoksMO №0055802021-01-30 00:00:00SKACHAT
551Shadiyev Muzaffar MirzavaliyevichToshkеnt viloyatiAngren shaharDzyudoMO №0055812021-01-30 00:00:00SKACHAT
552Ergashev Avazbek Xayrullo o’˜g’˜liToshkеnt viloyatiAngren shaharDzyudoMO №0055822021-01-30 00:00:00SKACHAT
553Duysekov Akilbek JayshibekovichToshkеnt viloyatiBo’˜stonliq tumanDzyudoMO №0055832021-01-30 00:00:00SKACHAT
554Turdiyeva Gulnoza Axmad qiziSirdaryo viloyatiSardoba tumanDzyudoMO №0055842021-01-30 00:00:00SKACHAT
555Kurbonov Soyib RajabovichToshkent shaharSergeli tumanDzyudoMO №0055852021-01-30 00:00:00SKACHAT
556Murodov Kamol ErgashevichToshkent shaharMirobod tuman DzyudoMO №0055862021-01-30 00:00:00SKACHAT
557Mansurov Shamshod Maqsud o’˜g’˜li Jizzax viloyatiJizzax shaharDzyudoMO №0055872021-01-30 00:00:00SKACHAT
558Yuldashev Zafar ZokirovichToshkent shaharChilonzor tumanDzyudoMO №0055882021-01-30 00:00:00SKACHAT
559Saidmurodov Sobir Saidmurod o’˜g’˜li Toshkent shaharSergeli tumanDzyudoMO №0055892021-01-30 00:00:00SKACHAT
560Amirova Zamira ShamilevnaToshkent shaharChilonzor tumanYengil atletikaMO №0055902021-01-30 00:00:00SKACHAT
561Aliyev A’™zam AkramovichToshkent shaharMirobod tumanYengil atletikaMO №0055912021-01-30 00:00:00SKACHAT
562Yangibayev Suyun Majid o’˜g’˜liToshkеnt viloyatiZangiota tumanYengil atletikaMO №0055922021-01-30 00:00:00SKACHAT
563To’˜rabekova Durdona Mirzabek qiziToshkеnt viloyatiZangiota tumanYengil atletikaMO №0055932021-01-30 00:00:00SKACHAT
564Zyangurova Ruzaliya ShavkatovnaSirdaryo viloyatiGuliston shaharYengil atletikaMO №0055942021-01-30 00:00:00SKACHAT
565Tursunbayeva Ra’™no Bahodir qiziSirdaryo viloyatiGuliston shaharYengil atletikaMO №0055952021-01-30 00:00:00SKACHAT
566Muratqulov Jasurbek G’˜ayrat o’˜g’˜liSirdaryo viloyatiXovos tumanYengil atletikaMO №0055962021-01-30 00:00:00SKACHAT
567Kushmuratova Norinisa RozikulovnaSirdaryo viloyatiXovos tumanYengil atletikaMO №0055972021-01-30 00:00:00SKACHAT
568Yusupova Maxsuma KurbonaliyevnaSirdaryo viloyatiXovos tumanYengil atletikaMO №0055982021-01-30 00:00:00SKACHAT
569Begmatov Utkir AbduraimovichSirdaryo viloyatiGuliston shaharYengil atletikaMO №0055992021-01-30 00:00:00SKACHAT
570Shadiyev Xabibulla UbaydullayevichSirdaryo viloyatiSirdaryo tumanYengil atletikaMO №0056002021-01-30 00:00:00SKACHAT
571Narzullayev Tolibjon Samad o’˜g’˜liSirdaryo viloyatiBoyovut tumanYengil atletikaMO №0056012021-01-30 00:00:00SKACHAT
572Aktay Kandimoy BaxromovnaJizzax viloyatiJizzax shaharYengil atletikaMO №0056022021-01-30 00:00:00SKACHAT
573Xolmanov Dilshod MaxmudovichJizzax viloyatiZafarobod tumanYengil atletikaMO №0056032021-01-30 00:00:00SKACHAT
574Mirzamuratov Nodir MirzamuratovichJizzax viloyatiZafarobod tumanYengil atletikaMO №0056042021-01-30 00:00:00SKACHAT
575Safarov Bekzod Baxrom o’˜g’˜liJizzax viloyatiZarbdor tumanYengil atletikaMO №0056052021-01-30 00:00:00SKACHAT
576Kuchmuradov Anvar Xatamovich Toshkent shaharChilonzor tumanYengil atletikaMO №0056062021-01-30 00:00:00SKACHAT
577Xasanbayev Ibrajan MadimarovichToshkеnt viloyatiAngren shaharErkin kurashMO №0056072021-01-30 00:00:00SKACHAT
578Nurmatov Xusniddin XolmatovichToshkеnt viloyatiBekobod shaharErkin kurashMO №0056082021-01-30 00:00:00SKACHAT
579Turgunov Muzrobjon MaxmutaliyevichToshkеnt viloyatiBekobod shaharErkin kurashMO №0056092021-01-30 00:00:00SKACHAT
580Yo’˜ldoshev Axmadjon Toxirjon o’˜g’˜liSirdaryo viloyatiSayxunobod tumanErkin kurashMO №0056102021-01-30 00:00:00SKACHAT
581Bahriddinov Nurhayot Saimnazar o’˜g’˜liSirdaryo viloyatiSardoba tumanErkin kurashMO №0056112021-01-30 00:00:00SKACHAT
582Qarshiboyev Abdurashid Qaxxor o’˜g’˜liSirdaryo viloyatiSardoba tumanErkin kurashMO №0056122021-01-30 00:00:00SKACHAT
583Ergashev Diyorbek AbdulxamitovichToshkent shaharChilonzor tumanErkin kurashMO №0056132021-01-30 00:00:00SKACHAT
584Tsoy Iosif XXXToshkent shaharChilonzor tumanErkin kurashMO №0056142021-01-30 00:00:00SKACHAT
585Abduraxmanov Sagidjon UmarovichToshkent shaharYashnobod tumanErkin kurashMO №0056152021-01-30 00:00:00SKACHAT
586Umarov G’˜ulom XXXToshkеnt viloyatiZangiota tumanErkin kurashMO №0056162021-01-30 00:00:00SKACHAT
587Usmanov Shavkat AbdurashidovichToshkent shaharBektemir tumanErkin kurashMO №0056172021-01-30 00:00:00SKACHAT
588Namozov Jamshid Erkin o’˜g’˜liJizzax viloyatiBaxmal tumanErkin kurashMO №0056182021-01-30 00:00:00SKACHAT
589Baybabayev Boburjon Kobil o’˜g’˜li Toshkеnt viloyatiNurafshon shaharErkin kurashMO №0056192021-01-30 00:00:00SKACHAT
590Yuldashov Kudrat DusenbayevichQQRNukus shaharAkrobatika MO №0056202021-01-23 00:00:00SKACHAT
591Axmedova Farangiz MuzaffarovnaNavoiy viloyatiNavoiy shaharBadiiy gimnastikaMO №0056212021-01-23 00:00:00SKACHAT
592Janabergenov Ramazan Duisenbay uliQQRChimboy tumanBasketbollMO №0056222021-01-23 00:00:00SKACHAT
593Jo’˜rayev Aslon FurkatovichBuxoro viloyatiG’˜ijdivon tumaniBoksMO №0056232021-01-23 00:00:00SKACHAT
594Raxmatov Jura SamadovichBuxoro viloyatiShofirkon TumaniBoksMO №0056242021-01-23 00:00:00SKACHAT
595Kalbayev Orazbay OngarbayevichQQRNukus shahriFutbolMO №0056252021-01-23 00:00:00SKACHAT
596Iskandarov Shoxruxkan XazratovichBuxoro viloyatiBuxoro shaharFutbolMO №0056262021-01-23 00:00:00SKACHAT
597Karshiyev Shamsiddin KuvandikovichSirdaryo viloyatiBoyovut tumaniFutbolMO №0056272021-01-23 00:00:00SKACHAT
598Shamuratov Jamshid KamilovichNavoiy viloyatiNavoiy shaharFutbolMO №0056282021-01-23 00:00:00SKACHAT
599Siddiqov Shaxboz Obid o’˜g’˜liToshkent viloyatiYangiyo’˜l tumaniFutbolMO №0056292021-01-23 00:00:00SKACHAT
600O`ktamboyev Jahongir Komil o’˜g’˜liSirdaryo viloyatiGuliston shaharJiu jitsuMO №0056302021-01-23 00:00:00SKACHAT
601Rabimqulov Akbar Berdinazar o’˜g’˜liSirdaryo viloyatiGuliston shaharJiu jitsuMO №0056312021-01-23 00:00:00SKACHAT
602Nurullayev Niyoz ToshevichBuxoro viloyatiPeshku tumaniKarate-doMO №0056322021-01-23 00:00:00SKACHAT
603Qilichev Sherali ShuxratovichBuxoro viloyatiBuxoro shaxriKarate doMO №0056332021-01-23 00:00:00SKACHAT
604Abdiyev Magzatdin BayotdinovQQRBuzotov tumaniKurashMO №0056342021-01-23 00:00:00SKACHAT
605Raxmatova Gulshirin Kaxramonova Buxoro viloyatiQarakul tumani KurashMO №0056352021-01-23 00:00:00SKACHAT
606Mamatov Shohrux Botir o’˜g’˜liToshkent viloyati O’˜rta Chirchiq tumanO’˜zbek jang san`atiMO №0056362021-01-23 00:00:00SKACHAT
607Ramizova Dilrabo Toxirjon qiziJizzax viloyatiJizzax shaharO’˜zbek jang san`atiMO №0056372021-01-23 00:00:00SKACHAT
608Raximov Sherzod BaxtiyarovichBuxoro viloyatiRomitan tumani ShaxmatMO №0056382021-01-23 00:00:00SKACHAT
609Nurabullayev Jadiger JoldasbayevichQQRNukus shaharShaxmatMO №0056392021-01-23 00:00:00SKACHAT
610Mustafayev Azamat MirzagalevichQQRNukus shaxriSport gimnastikaMO №0056402021-01-23 00:00:00SKACHAT
611Kilichov Kamol ToshpulotvichBuxoro viloyatiKarakul tumani Stol tennisMO №0056412021-01-23 00:00:00SKACHAT
612Egamov Shaxzod Baxodir o’˜g’˜liSirdaryo viloyatiOqoltin tumaniStol tennisMO №0056422021-01-23 00:00:00SKACHAT
613Sidikov Ruslan Serikbayevich QQREllikkala tumaniTaekwondo ITFMO №0056432021-01-23 00:00:00SKACHAT
614Bkairov Srajatdin YerkebayevichQQRNukus shahriTriatlonMO №0056442021-01-23 00:00:00SKACHAT
615To`g`izboyev Erali Sulton o`g`liSirdaryo viloyatiSardoba tumaniTuronMO №0056452021-01-23 00:00:00SKACHAT
616Toshpo`latov Oxunjon Baxtiyor o`g`liBuxoro viloyatiQoravulbozortumaniVolebolMO №0056462021-01-23 00:00:00SKACHAT
617Rustamov Nodirbek TojiboyevichAndijon viloyatiBaliqchi tumani Qo`l jangiMO №0056472021-01-23 00:00:00SKACHAT
618Jumaniyazov Ulugbek IskanderovichQQRNukus shaharSport gimnastikaMO №0056482021-01-23 00:00:00SKACHAT
619Mirzayev Anvar O`tkir o`g`li Buxoro viloyatiQorovulbozor tumaniStol tennisMO №0056492021-01-23 00:00:00SKACHAT
620Umirzakov Dilshod Shukurullayevich Sirdaryo viloyatiSayxunobod tumanArmrestlingMO №0056502021-01-23 00:00:00SKACHAT
621Bultakov Akmal AnvarovichSamarqand viloyatiJomboy tumaniBoksMO №0056512021-01-23 00:00:00SKACHAT
622Avazov Lazizjon AxmadovichToshkent tumaniBuka tumaniVoleybolMO №0056522021-01-23 00:00:00SKACHAT
623Isroilov Faxriddin NishonovichJizzax viloyatiZarbdor tumanVoleybolMO №0056532021-01-23 00:00:00SKACHAT
624Mamaraximov UmidSirdaryo viloyati Mirzaobod tuman JT fani o’qituvchisiMO №0056552021-01-23 00:00:00SKACHAT
625Qo’˜shnazarov O’˜ral Muxammadi o`g`liJizzax viloyati Baxmal tumani JT fani o’qituvchisiMO №0056562021-01-23 00:00:00SKACHAT
626Egamberdiyev Dilmurod Raimqul o’˜g’˜liSirdaryo viloyatiMirzaobod tumaniJT fani o’qituvchisiMO №0056582021-01-23 00:00:00SKACHAT
627Abdullayev Akmal AmirbekovichJizzax viloyatiZomin tumani JT fani o’qituvchisiMO №0056592021-01-23 00:00:00SKACHAT
628Pernekulov Sundet AbilkasimovichToshkent viloyatiO’˜rta chirchiq tumani JT fani o’qituvchisiMO №0056602021-01-23 00:00:00SKACHAT
629Xakimov Zafar BerdiboyevichSirdaryo viloyatiOqoltin tumani JT fani o’qituvchisiMO №0056612021-01-23 00:00:00SKACHAT
630Rahmonqulov Temur AzimovichSirdaryo viloyatiGuliston tumani JT fani o’qituvchisi MO №0056632021-01-23 00:00:00SKACHAT
631Kuldashev Islomjon XasanboyevichFarg’˜ona viloyatiRishton tumanInstruktor metodistlariMO №0056652021-01-23 00:00:00SKACHAT
632Zulfiqorov Shohabbos ZulfiqorovichQashqadaryo viloyati
Qarshi tuman
Instruktor metodistlariMO №0056662021-01-23 00:00:00SKACHAT
633To`laganov Maxmudjon MaxamadjonovichToshkent shaharMirzo Ulug`bek tumanInstruktor metodistlariMO №0056672021-01-23 00:00:00SKACHAT
634Axmedova Zaynab BaratovnaJizzax viloyatiG’˜allaorol tumanBadiiy gimnastikaMO №0056682021-01-23 00:00:00SKACHAT
635Qayumova Rushana AbdurasulovnaJizzax viloyatiJizzax
shahar
Badiiy gimnastikaMO №0056692021-01-23 00:00:00SKACHAT
636Alimirzayev Xurshid MannopovichToshkent viloyatiChirchiq shaharBoksMO №0056702021-01-23 00:00:00SKACHAT
637Sadikov Dilshod BaxramjonovichSirdaryo viloyatiGuliston shaharKikboksingMO №0056712021-01-23 00:00:00SKACHAT
638Djurayev Davronbek SultanovichToshkent shaharYashnobod tumanMuay tayMO №0056722021-01-23 00:00:00SKACHAT
639Shodmonova Shaxnoza Baxtiyor qiziQashqadaryo viloyatiQarshi shaharTaekvondo WTFMO №0056752021-01-18 00:00:00SKACHAT
640Quvondiqov Nurislom Ozod o‘g‘liSirdaryo viloyatiBoyovut tumaniJiu-jitsuMO №0056762021-01-18 00:00:00SKACHAT
641Mamatova Shaxnoza Karimovna Surxondaryo viloyatiSherobod tumaniShaxmatMO №0056772021-01-18 00:00:00SKACHAT
642Norboyev Abdullo Sunnatulla o‘g‘liSamarqand viloyatiNarpay tumaniMuay-tayMO №0056782021-01-18 00:00:00SKACHAT
643Normamatov G‘ayrat AlimqulovichSurxondaryo viloyatiMurzobat tumaniYengil atletikaMO №0056792021-01-18 00:00:00SKACHAT
644Aminov Sirojiddin PanjiyevichSurxondaryo viloyatiMurzobat tumaniFutbolMO №0056802021-01-18 00:00:00SKACHAT
645Yernazarov Nodir Yetmish o‘g‘liSirdaryo viloyatiGuliston tumaniKikboksingMO №0056812021-01-18 00:00:00SKACHAT
646Xayitova Umida ShoxiddinovnaBuxoro viloyatiShofirkon tumaniShashkaMO №0056822021-01-18 00:00:00SKACHAT
647Mirzaqulov Akmal ChoriyarovichSurxondaryo viloyatiMurzobat tumaniFutbolMO №0056832021-01-18 00:00:00SKACHAT
648Raxmonqulova Madina Abdisalim qiziSurxondaryo viloyatiSherobod tumaniKurashMO №0056842021-01-18 00:00:00SKACHAT
649O‘rinboyev Qurbonali Xasan o‘g‘liToshkent viloyatiBo‘ka tumaniKikboksingMO №0056852021-01-18 00:00:00SKACHAT
650Samatov Shuxrat ShamatovichSurxondaryo viloyatiMurzobat tumaniShaxmatMO №0056862021-01-18 00:00:00SKACHAT
651Daniyarova Munira RozikulovnaSirdaryo viloyatiSayxunobod tumaniStol tennisMO №0056872021-01-18 00:00:00SKACHAT
652Abduraxmanova Shaxnoza FaxriddinovnaSamarqand viloyatiPaxtachi tumaniBadmintonMO №0056882021-01-18 00:00:00SKACHAT
653Ataquziyev Maxammadismoil RaximberdiyevichAndijon viloyatiAndijon shaharMuay-tayMO №0056892021-01-18 00:00:00SKACHAT
654Utaganov G‘ayrat ElmurodovichSamarqand viloyatiNarpaytumaniQo‘l jangiMO №0056902021-01-18 00:00:00SKACHAT
655Kuchkorova Nigora BobokulovnaBuxoro viloyatiVobkent tumaniShaxmatMO №0056912021-01-18 00:00:00SKACHAT
656Karimova Surayyoxon Egamberdi qiziAndijon viloyatiOltinko‘l tumanQo‘l jangiMO №0056922021-01-18 00:00:00SKACHAT
657Imomnazarova Durdona Qobiljon qiziSirdaryo viloyatiXovos tumaniTaekvondo ITFMO №0056932021-01-18 00:00:00SKACHAT
658Boymatov Abdusalom AbduxalikovichToshkent viloyatiAngren shaharMuay-tayMO №0056942021-01-18 00:00:00SKACHAT
659Dushaboyev Yorqin RaximberdiyevichToshkent viloyatiPiskent tumaniBoksMO №0056952021-01-18 00:00:00SKACHAT
660Yuldashev Ruzmat ErgashevichToshkent viloyatiChirchiq shaharVoleybolMO №0056962021-01-18 00:00:00SKACHAT
661O‘rinboyev Sharofiddin Maripjon o‘g‘liToshkent viloyatiBo‘ka tumaniFutbolMO №0056972021-01-18 00:00:00SKACHAT
662Umaraliyev Shuxratjon Faxriddin o‘g‘liToshkent viloyatiBo`ka tumaniTaekvondo WTFMO №0056982021-01-18 00:00:00SKACHAT
663Fattoxova Gulnoza Baxodur qiziBuxoro viloyatiBuxoro shaharDzyudoMO №0056992021-01-18 00:00:00SKACHAT
664Sharipov Shaxrom faxriddinovichBuxoro viloyatiBuxoro shaharYunon-rum kurashiMO №0057002021-01-18 00:00:00SKACHAT
665Pitirimov Dmitriy ArkadevichToshkent shaharUchtepa tumani Tog‘ chang‘isiMO №0057012021-01-18 00:00:00SKACHAT
666G‘afforov Shaxriyor Raxmatullo o‘g‘liNavoiy viloyatiUchquduq tumaniJiu-jitsuMO №0057022021-01-18 00:00:00SKACHAT
667Abdumutalibov Shaxzozbek Ismoiljon o‘g‘liAndijon viloyatiAndijon shaharFransuz boksi SavatMO №0057032021-01-18 00:00:00SKACHAT
668Kuchkarov Sodikjon XamzakulovichSirdaryo viloyatiSayxunobod tumaniStol tennisMO №0057042021-01-18 00:00:00SKACHAT
669Almatov Muxiddin Davlat o‘g‘liToshkent viloyatiQuyichirchiq tumaniQo‘l jangiMO №0057052021-01-18 00:00:00SKACHAT
670Murodilloyev Mironshox Alisher o‘g‘liBuxoro viloyatiBuxoro shaharBoksMO №0057062021-01-18 00:00:00SKACHAT
671Aliqulov Abdumalik AbdullayevichToshkent viloyatiBo‘ka tumaniFutbolMO №0057072021-01-18 00:00:00SKACHAT
672Saitkulov Faxriddin AchilovichJizzax viloyatiZarbdor tumaniBoksMO №0057082021-01-18 00:00:00SKACHAT
673Abduraimov Yelner NurgaliyevichToshkent viloyatiBo‘stonliq tumaniBoksMO №0057092021-01-18 00:00:00SKACHAT
674Maxmudov KarimToshkent viloyatiBo‘stonliq tumaniBoksMO №0057102021-01-18 00:00:00SKACHAT
675Matixalikova Maryam TulyaganovnaToshkent shaharMirzo ulug‘bek tumaniMuay-tayMO №0057112021-01-18 00:00:00SKACHAT
676Dadaboyeva Gulxumoroy Xudoberdi qiziToshkent viloyatiChirchiq shaharBelbog‘li kurashMO №0057122021-01-18 00:00:00SKACHAT
677Abdunazarova Buvrobiya Abdivaid qiziJizzax viloyatiJizzax shaharQiliqbozlikMO №0057132021-01-18 00:00:00SKACHAT
678Babaniyazov Sardor ZokirovichSamarqand viloyatiPaxtachi tumaniFutbolMO №0057142021-01-18 00:00:00SKACHAT
679Farmonov Mirjalol Ikrom o‘g‘liSirdaryo viloyatiMirzaobod tumaniTaekvondo ITFMO №0057152021-01-18 00:00:00SKACHAT
680O‘ktamova Sevara O‘ktam QiziSurxondaryo viloyatiMurzobat tumaniGandbolMO №0057162021-01-18 00:00:00SKACHAT
681Jumayev Rustam RamazonovichSurxondaryo viloyatiSherobod tumaniShaxmatMO №0057172021-01-18 00:00:00SKACHAT
682Sardorov Abbos Alisher o‘g‘liToshkent viloyatiBo‘ka tumaniFutbolMO №0057182021-01-18 00:00:00SKACHAT
683Babayev Xusniddin RamazonovichToshkent viloyatiBo‘ka tumaniKurashMO №0057192021-01-18 00:00:00http://sertifikat.sportedu.uz/wp-content/uploads/2021/02/Babayev-Xusniddin-Ramazonovich.pdf
684Sardorov Soxibjon Yoqubjon o‘g‘liToshkent viloyatiBo‘ka tumaniArmrestlingMO №0057202021-01-18 00:00:00SKACHAT
685Jumanazarov Oybek YodgorovichNavoiy viloyatiNavbaxor tumaniKurashMO №0057212021-01-18 00:00:00SKACHAT
686Samandarov Ruslan SultonovichNavoiy viloyatiKarmana tumaniFutbolMO №0057222021-01-18 00:00:00SKACHAT
687Nuraliyev Otabek Ulug‘bek o‘g‘liSirdaryo viloyatiSayxunobod tumaniBasketbolMO №0057232021-01-18 00:00:00SKACHAT
688Ergashev Umurzoq Shodmon o‘g‘liQashqadaryo viloyatiKasbi tumaniFutbolMO №0057242021-01-18 00:00:00SKACHAT
689Eshonqulova Dilafruz AbdumalikovnaSirdaryo viloyatiShirin shahar Badiiy gimnastikaMO №0057252021-01-18 00:00:00SKACHAT
690Qodirova Iroda AshurmaxmatovnaSurxondaryo viloyatiUzun tumaniO‘zbek jang sanatiMO №0057262021-01-18 00:00:00SKACHAT
691Zavkiyev Voxid Akajon o‘g‘liJizzax viloyatiMirzacho‘l tumantYunon-rum kurashiMO №0057272021-01-18 00:00:00SKACHAT
692Alibekova Nodira OdilbekovnaXorazm viloyatiUrganch shaharDzyudoMO №0057282021-01-18 00:00:00SKACHAT
693Rashidova Mexrigul Rizoqul qiziBuxoro viloyatiShofirkon tumaniShashkaMO №0057292021-01-18 00:00:00SKACHAT
694Shodmanova Dilfuza Axmatovna Samarqand viloyatiPaxtachi tumaniBadmintonMO №0057302021-01-18 00:00:00SKACHAT
695Abdujabborova Kumush Asqar qiziToshkent viloyatiOxangaron tumaniTaekvondo ITFMO №0057312021-01-18 00:00:00SKACHAT
696Cho‘tboyev Faxriddin Yo`ldoshali o‘g‘li Surxondaryo viloyatiQumqo‘rg‘on tumaniBoksMO №0057322021-01-18 00:00:00SKACHAT
697Zokirova Sevinch Dilshod qiziToshkent viloyatiOqqo‘rg‘on tumaniTaekvondo ITFMO №0057332021-01-18 00:00:00SKACHAT
698Sharipov Ilxom YuldashbayevichToshkent viloyatiOqqo‘rg‘on tumaniVoleybolMO №0057342021-01-18 00:00:00SKACHAT
699Doniyorova O‘g‘iloy Abdulvoxid qiziJizzax viloyatiG‘allaorol tumaniBadiiy gimnastikaMO №0057352021-01-18 00:00:00SKACHAT
700Murodillayev Zuxriddin Isomiddin o‘g‘liQashqadaryo viloyatiKasbi tumaniFutbolMO №0057362021-01-18 00:00:00SKACHAT
701Davranova Xurshida SuvanovnaSamarqand viloyatiPaxtachi tumaniYengil atletikaMO №0057372021-01-18 00:00:00SKACHAT
702Qarshiboyev Jamshid Dilshod o‘g‘liJizzax viloyatiZarbdor tumaniDzyudoMO №0057382021-01-18 00:00:00SKACHAT
703Usmonov Nortoy Norboy o‘g‘liToshkent viloyatiPiskent tumaniO‘zbek jang sanatiMO №0057392021-01-18 00:00:00SKACHAT
704Turdiyev Maxmud MaxammadovichJizzax viloyatiZarbdor tumaniFutbolMO №0057402021-01-18 00:00:00SKACHAT
705Yusupov Izzatbek SharifbayevichXorazm viloyatiXazorasp tumaniKarate WKFMO №0057412021-01-18 00:00:00SKACHAT
706Sobirova Shirin Said qiziToshkent viloyatiO‘rtachirchiq tumaniUniversal jangMO №0057422021-01-18 00:00:00SKACHAT
707Gaynullin Ilnur IlshatovichToshkent viloyatiO‘rtachirchiq tumaniStol tennisMO №0057432021-01-18 00:00:00SKACHAT
708Yo‘ldoshev Shoxzod Shuxrat o‘g‘liToshkent viloyatiO‘rtachirchiq tumaniUshuMO №0057442021-01-18 00:00:00SKACHAT
709Valiyev Komronbek Ismoil o‘g‘liAndijon viloyatiAndijon shaharShotokan karate-doMO №0057452021-01-18 00:00:00SKACHAT
710Lisitskaya Yelena Gennadevna Toshkent shaharUchtepa tumaniSuzishMO №0057462021-01-18 00:00:00SKACHAT
711Mirvaliyeva Go‘zal Barat qiziToshkent viloyatiChirchiq shaharPnevmatik quroldan o‘q otishMO №0057472021-01-18 00:00:00SKACHAT
712Muratov Alisher DjalilovichBuxoro viloyatiBuxoro shaharRegbiMO №0057482021-01-18 00:00:00SKACHAT
713Xasanova Nilufar MaxmudovnaBuxoro viloyatiQorovulbozor tumaniBadiiy gimnastikaMO №0057492021-01-18 00:00:00SKACHAT
714Ochilov Shuxrat SaidovichToshkent shaharUchtepa tumaniDzyudoMO №0057502021-01-18 00:00:00SKACHAT
715Shazodov Shoxrux Umidjon o‘g‘liToshkent viloyatiBo‘ka tumaniVoleybolMO №0057512021-01-18 00:00:00SKACHAT
716Ro‘ziboyev Ilxom IsmatullayevichJizzax viloyatiZarbdor tumaniKurashMO №0057522021-01-18 00:00:00SKACHAT
717Egamberdiyev Asadbek Ulugbek o‘g‘liXorazm viloyatiXiva tumani PaurliftingMO №0057532021-01-18 00:00:00SKACHAT
718Batirov Ulugbek ArtikbayevichSirdaryo viloyatiSardoba tumaniErkin kurashMO №0057542021-01-18 00:00:00SKACHAT
719Shodmonov Turdimurot Nuridinovich Sirdaryo viloyatiSardoba tumaniShaxmatMO №0057552021-01-18 00:00:00SKACHAT
720Sherboyev Aziz Muxammad o‘g‘liSirdaryo viloyatiGuliston tumaniSuv polosiMO №0057562021-01-18 00:00:00SKACHAT
721Qo‘zibekov Dilshod Sirojiddin o‘g‘liSirdaryo viloyatiGuliston shaharFutbolMO №0057572021-01-18 00:00:00SKACHAT
722Zevriyev Arsen RustemovichSirdaryo viloyatiGuliston shaharSuzishMO №0057582021-01-18 00:00:00SKACHAT
723Allayarov Anora Karim qiziSirdaryo viloyatiXovos tumaniBadmintonMO №0057592021-01-18 00:00:00SKACHAT
724Erkayev Ilxom XolmuminovichSirdaryo viloyatiSardoba tumaniBaxodirlar o‘yini va tosh ko`tarishMO №0057602021-01-18 00:00:00SKACHAT
725Egamov Abdulaziz Alisher o‘g‘liSirdaryo viloyatiSardoba tumaniArmrestlingMO №0057612021-01-18 00:00:00SKACHAT
726Malikov Nurbek Nurmuxammad o‘g‘liSirdaryo viloyatiSardoba tumaniBoksMO №0057622021-01-18 00:00:00SKACHAT
727Oqboyeva Pokiza Xasan qiziSirdaryo viloyatiSardoba tumaniBadiiy gimnastikaMO №0057632021-01-18 00:00:00SKACHAT
728Baxramov Bobur Xo`jaqul o‘g‘liSirdaryo viloyatiSardoba tumaniVoleybolMO №0057642021-01-18 00:00:00SKACHAT
729Berdiqulov Komiljon Abduxamid o‘g‘liSirdaryo viloyatiSardoba tumaniFutbolMO №0057652021-01-18 00:00:00SKACHAT
730Mirzakulov Ilxom BaxromovichSirdaryo viloyatiSardoba tumaniStol tennisMO №0057662021-01-18 00:00:00SKACHAT
731Yangiboyev Javoxir Shuxrat o‘g‘liSirdaryo viloyatiSardoba tumaniStol tennisMO №0057672021-01-18 00:00:00SKACHAT
732Shodmanov Sherali AxmatovichToshkent shaharSergeli tumaniBel olish kurashiMO №0057682021-01-18 00:00:00SKACHAT
733Xamrakulov Farux YusupovichSirdaryo viloyatiShirin shaharAkademik eshkak eshishMO №0057692021-01-18 00:00:00SKACHAT
734Sarimsaqov Suxrobjon Shuxrat o‘g‘liSirdaryo viloyatiXovos tumaniFutbolMO №0057702021-01-18 00:00:00SKACHAT
735Eshbekova Baxoroy JurakulovnaSirdaryo viloyatiXovos tumaniShaxmatMO №0057712021-01-18 00:00:00SKACHAT
736Mirzaxmedov Fazliddin Faxritdin o‘g‘liToshkent viloyatiOqqo‘rg‘on tumaniAralash jang san’atiMO №0057722021-01-18 00:00:00SKACHAT
737Gapurova Shoxzoda Yoqubbek qiziToshkent viloyatiO‘rtachirchiq tumaniBadiiy gimnastikaMO №0057732021-01-18 00:00:00SKACHAT
738Chinibayeva Munajat NarxujayevnaToshkent viloyatiO‘rta chirchiq tumaniO‘zbek jang san’atiMO №0057742021-01-18 00:00:00SKACHAT
739Anorqulov Xudoyorxon Ikrom o‘g‘liToshkent viloyatiOqqo‘rg‘on tumaniYunon-rum kurashiMO №0057752021-01-18 00:00:00SKACHAT
740Abdullayev Islom Sharof o‘g‘liSirdaryo viloyatiGuliston tumaniBadmintonMO №0057762021-01-18 00:00:00SKACHAT
741Bazarbayev Xasan Botir o‘g‘liToshkent viloyatiO‘rtachirchiq tumaniBel olish kurashiMO №0057772021-01-18 00:00:00SKACHAT
742O‘rdaboyev Davron Nigmat o‘g‘liToshkent viloyatiO‘rtachirchiq tumaniErkin kurashMO №0057782021-01-18 00:00:00SKACHAT
743Umirzoqov Ro‘ziqul Ikromjon o‘g‘liSirdaryo viloyatiSardoba tumaniJiu-jitsuMO №0057792021-01-18 00:00:00SKACHAT
744Turdaliyev To‘lqin ErgashevichToshkent viloyatiOqqo‘rg‘on tumaniKurashMO №0057802021-01-18 00:00:00SKACHAT
745Ishmuxamedov Timur RafayelevichToshkent shaharOlmazor tumaniArmrestlingMO №0057812021-01-18 00:00:00SKACHAT
746Qo‘ldosheva Xilola Saparboy qiziXorazm viloyatiUrganch tumaniKarate ITKFMO №0057822021-01-18 00:00:00SKACHAT
747Abdullayev Alisher BaxodirovichToshkent shaharSergeli tumaniFransuz boksi SavatMO №0057832021-01-18 00:00:00SKACHAT
748Eshonqulov Laziz Burxon o‘g‘liNavoiy viloyatiXatirchi tumaniKarate ITKFMO №0057842021-01-18 00:00:00SKACHAT
749Xaitboyev Ja’farbek Ulug‘bek o‘g‘liJizzax viloyatiJizzax tumaniKarate ITKFMO №0057852021-01-18 00:00:00SKACHAT
750Erkinov Jamshidbek Ulug‘bek O‘g‘liFarg‘ona viloyatiRishton tumaniKarate ITKFMO №0057862021-01-18 00:00:00SKACHAT
751Kenjayeva Nigoraxon Sobirjon o‘g‘liFarg‘ona viloyatiO‘zbekiston tumaniKarate ITKFMO №0057872021-01-18 00:00:00SKACHAT
752Xamrokulov Davron RustamovichJizzax viloyatiSh.Rashidov tumaniKarate ITKFMO №0057882021-01-18 00:00:00SKACHAT
753Sayfullin Ilslom Ildar o‘g‘liToshkent shaharOlmazor tumaniKamondan o‘q otishMO №0057892021-01-18 00:00:00SKACHAT
754Sayfullin Ildar FaridovichToshkent shaharOlmazor tumaniKamondan o‘q otishMO №0057902021-01-18 00:00:00SKACHAT
755Mirkomilov Muxammad Solix o‘g‘liToshkent viloyatiAngren shaharFransuz boksi SavatMO №0057912021-01-18 00:00:00SKACHAT
756Ochilov Normamat Zokir o‘g‘liToshkent viloyatiAngren shaharKurashMO №0057922021-01-18 00:00:00SKACHAT
757Nasrullayev Xusan ErkinovichToshkent shaharMirobod tumaniVoleybolMO №0057932021-01-18 00:00:00SKACHAT
758Parmanov Yashin NishanovichToshkent viloyatiO`rtachirchiq tumaniVoleybolMO №0057942021-01-18 00:00:00SKACHAT
759Norova Aziza Yodgor QiziNavoiy viloyatiNavbaxor tumaniBadiiy gimnastikaMO №0057952021-01-18 00:00:00SKACHAT
760Retunskiy Andrey VitalevichToshkent viloyatiAngren shaharYengil atletikaMO №0057962021-01-18 00:00:00SKACHAT
0
Ma'lumotlar soni