O`ZBEKISTON RESPUBLIKASI JISMONIY TARBIYA VA SPORT VAZIRLIGI HUZURIDAGI JISMONIY TARBIYA VA SPORT BO‘YICHA MUTAXASSISLARNI ILMIY-METODIK TA’MINLASH, QAYTA TAYYORLASH VA MALAKASINI OSHIRISH MARKAZI

MALAKA OSHIRISH HAQIDA

SERTIFIKAT

F.I.OHUDUDTUMANYO`NALISHISERTIFIKAT RAQAMIBERILGAN SANASIYUKLAB OLISH
1Nazarbaev Nursultan JamgrbaevichQQRTaxtakupir tuman Futbol MO №0050302020-12-21 00:00:00SKACHAT
2Utemuratov Marat MaxmutovichQQRChimboy tuman FutbolMO №0050312020-12-21 00:00:00SKACHAT
3Tleujanov Yerjan MuratovichQQRNukus shaxri FutbolMO №0050322020-12-21 00:00:00SKACHAT
4Fazlitdinov Farxod SavrieviBuxoro viloyatiBuxoro shaxri FutbolMO №0050332020-12-21 00:00:00SKACHAT
5Nutfulloyev Mirjalol Baxtiyor ugliBuxoro viloyatiPeshku tuman FutbolMO №0050342020-12-21 00:00:00SKACHAT
6Jumaev Sunatullo Jamol ugliBuxoro viloyatiPeshku tuman FutbolMO №0050352020-12-21 00:00:00SKACHAT
7Begdullaev Ramazan JandullaevichQQRTaxtakupir tuman Mini Futbol MO №0050362020-12-21 00:00:00SKACHAT
8Aynazarova Shaxnoza KalbaevnaQQRBuzotuv tuman BasketbolMO №0050372020-12-21 00:00:00SKACHAT
9Davlatova Maftuna KenjaevnaBuxoro viloyatiPeshku tuman BasketbolMO №0050382020-12-21 00:00:00SKACHAT
10Kurbanov Frdavs AbduraxmanovichBuxoro viloyatiG‘ijduvon tuman BasketbolMO №0050392020-12-21 00:00:00SKACHAT
11Raxmatov Jurabek OlimovichBuxoro viloyatiPeshku tuman BasketbolMO №0050402020-12-21 00:00:00SKACHAT
12Egamberdiev Murodjon RaxmankulovichBuxoro viloyatiKarakul tuman BasketbolMO №0050412020-12-21 00:00:00SKACHAT
13Menlibaev Nurpolat MirzamutovichQQRBuzotov tuman VoleybolMO №0050422020-12-21 00:00:00SKACHAT
14Kalandarova Raximajon Ruzimatovna Xorazm viloyatiUrganch shaxar VoleybolMO №0050432020-12-21 00:00:00SKACHAT
15Xomraeva Gusal Xayot kizi Buxoro viloyatiShofirkon Tuman VoleybolMO №0050442020-12-21 00:00:00SKACHAT
16Sabirov Normurod Norvich Buxoro viloyatiPeshku tuman VoleybolMO №0050452020-12-21 00:00:00SKACHAT
17Mustafoyev Mels Matyakub ugliBuxoro viloyatiPeshku tuman VoleybolMO №0050462020-12-21 00:00:00SKACHAT
18Shukurova Sayorabanu Jamil kiziBuxoro viloyatiPeshku tuman VoleybolMO №0050472020-12-21 00:00:00SKACHAT
19Kodirov Xurshid RashidovichBuxoro viloyatiKarakul tuman VoleybolMO №0050482020-12-21 00:00:00SKACHAT
20Urazbaeva Dilfuza Urazbaevna QQRKungrot tuman Gandbol MO №0050492020-12-21 00:00:00SKACHAT
21Saytova Malika Mizrobbek kizi Buxoro viloyatiPeshku tuman Gandbol MO №0050502020-12-21 00:00:00SKACHAT
22Romanova Nadejda Konstantinovna Buxoro viloyatiBuxoro shaxri Chim ustida xokkey MO №0050512020-12-21 00:00:00SKACHAT
23Beknazarov Raxat Axmet ulыQQRNukus shaxri BadmintonMO №0050522020-12-21 00:00:00SKACHAT
24Ismaylov Maxmud ShukurbaevichQQRTaxiatosh tuman BadmintonMO №0050532020-12-21 00:00:00SKACHAT
25Istamov Suloymon Rustam ugliBuxoro viloyatiRomitan tuman BadmintonMO №0050542020-12-21 00:00:00SKACHAT
26Boboqulova Moxichexra MuxtarovnaBuxoro viloyatiOlot tuman BadmintonMO №0050552020-12-21 00:00:00SKACHAT
27Gadoeva Elmira BaxtyarovnaBuxoro viloyatiOlot tuman Stol tennis MO №0050562020-12-21 00:00:00SKACHAT
28Nazarov Ortik AnvarovichBuxoro viloyati Olot tuman DzyudoMO №0050572020-12-21 00:00:00SKACHAT
29Boboev Giyasjon BekmurodovichBuxoro viloyatiOlot tuman DzyudoMO №0050582020-12-21 00:00:00SKACHAT
30Zoyrov Shavkat ZokirovichBuxoro viloyatiG‘ijduvon tuman DzyudoMO №0050592020-12-21 00:00:00SKACHAT
31Jumaev Akobir Baxodir ugli Buxoro viloyatiShofirkon tuman DzyudoMO №0050602020-12-21 00:00:00SKACHAT
32Baljanov Zinatdin PirimbetovichQQRKegayli tuman KurashMO №0050612020-12-21 00:00:00SKACHAT
33Xollieva Xamida SayfullaevnaBuxoro viloyatiOlot tuman KurashMO №0050622020-12-21 00:00:00SKACHAT
34Egamov Utkir KurbonovichBuxoro viloyatiJondor tuman KurashMO №0050632020-12-21 00:00:00SKACHAT
35Jumaev Xayrullo Boxodir ugliBuxoro viloyatiShofirkon Tuman KurashMO №0050642020-12-21 00:00:00SKACHAT
36Nematov Abdullo Gaybullaevich Buxoro viloyatiShofirkon Tuman KurashMO №0050652020-12-21 00:00:00SKACHAT
37Ergashov Yusuf YarashovichBuxoro viloyatiG‘ijduvon tuman KurashMO №0050662020-12-21 00:00:00SKACHAT
38Sadirov Fatulla SadiloyevichBuxoro viloyatiPeshku tuman KurashMO №0050672020-12-21 00:00:00SKACHAT
39Shoyev Turakul SavrievichBuxoro viloyatiPeshku tuman KurashMO №0050682020-12-21 00:00:00SKACHAT
40Kenjaev Baxrom MavlonvichBuxoro viloyatiPeshku tuman KurashMO №0050692020-12-21 00:00:00SKACHAT
41Yuldoshev Nozim KosimovichBuxoro viloyatiPeshku tuman KurashMO №0050702020-12-21 00:00:00SKACHAT
42Sadieva Moxigul XoshimovnaBuxoro viloyatiPeshku tuman KurashMO №0050712020-12-21 00:00:00SKACHAT
43Allaoyarov Anvar MaksudbekovichXorazm viloyatiUrganch shaxar KurashMO №0050722020-12-21 00:00:00SKACHAT
44Saduakasov Tugelbay NasratdinovichQQRKegayli tuman Belbogli KurashMO №0050732020-12-21 00:00:00SKACHAT
45Mыrzabaev Bayrambay TazabaevichQQRBuzotov tuman Erkin kurashMO №0050742020-12-21 00:00:00SKACHAT
46Bekbauliev Manas AzatbaevichQQRBuzotov tuman SamboMO №0050752020-12-21 00:00:00SKACHAT
47Jumanov Raxat TursыnmuratovichQQRXujayli tuman SamboMO №0050762020-12-21 00:00:00SKACHAT
48Uzakbaev Ramazan Ansatbay ugliQQRBuzotov tuman SamboMO №0050772020-12-21 00:00:00SKACHAT
49Baxronov Olim Xayrillo ugliBuxoro viloyatiShofirkon Tuman Taekvondo ITFMO №0050782020-12-21 00:00:00SKACHAT
50Nuriddinova Rayxon Zokirovna Buxoro viloyatiJondor tuman Taekvondo ITFMO №0050792020-12-21 00:00:00SKACHAT
51Xamraev Shamsiddin SayfudtnovichBuxoro viloyatiBuxoro ShaxarTaekvondo VTFMO №0050802020-12-21 00:00:00SKACHAT
52Sattorov Shaxzod AvazovichBuxoro viloyatiKogon tuman Taekvondo VTFMO №0050812020-12-21 00:00:00SKACHAT
53Rajabova Shaxriza Sabirovna Buxoro viloyatiG‘ijduvon tuman Karate VKFMO №0050822020-12-21 00:00:00SKACHAT
54Yodgorov Komiljon KarimovichBuxoro viloyatiG‘ijduvon tuman Karate VKFMO №0050832020-12-21 00:00:00SKACHAT
55Xolov Feruzjon Ozod ugliBuxoro viloyatiG‘ijduvon tuman Karate VKFMO №0050842020-12-21 00:00:00SKACHAT
56Amanbaeva Aygul Netulla kыzыQQRNukus shaxar Karate VKFMO №0050852020-12-21 00:00:00SKACHAT
57Toreev Aydos Yernazar ulыQQRNukus shaxri BoksMO №0050862020-12-21 00:00:00SKACHAT
58Torambetov Azamatdin TilepbergenovichQQRTaxiatosh tuman BoksMO №0050872020-12-21 00:00:00SKACHAT
59Ayekeyev Azat PaluaniyazovichQQREllikkal’a tuman BoksMO №0050882020-12-21 00:00:00SKACHAT
60Igamberdiev Baxrombek Boxodir uglQQRTurtkul tuman BoksMO №0050892020-12-21 00:00:00SKACHAT
61Tlegenov Azamat BerdibaevichQQRNukus shaxri Aralash jang san’ati MO №0050902020-12-21 00:00:00SKACHAT
62Sarsenbaev Baxtыbay Kalbaevich QQRNukus shaxri Qol jangi MO №0050912020-12-21 00:00:00SKACHAT
63Ruzimova Shaxlo Turakul kizi Buxoro viloyatiKarakul tiumani Penchak silat MO №0050922020-12-21 00:00:00SKACHAT
64Shkurov Sherzod QaxramonovichBuxoro viloyatiOlot tuman Muay tay MO №0050932020-12-21 00:00:00SKACHAT
65Abdiev Nabijon Erkinovich Buxoro viloyatiOlot tuman Muay tay MO №0050942020-12-21 00:00:00SKACHAT
66Matnazarov Davron KalibekovichQQRNukus shaxri Ushu MO №0050952020-12-21 00:00:00SKACHAT
67Lutfullaev Abror Tulqin ug‘li Buxoro viloyatiBuxoro viloyati Qilichbozlik MO №0050962020-12-21 00:00:00SKACHAT
68Tajimbetov Anvar TenelbaevichQQRNukus shaxar Qilichbozlik MO №0050972020-12-21 00:00:00SKACHAT
69Avezbaev Anvar Abatbay ugli QQRNukus shaxar Akademik eshkak eshish MO №0050982020-12-21 00:00:00SKACHAT
70Baylepesov Nietbay UzakbaevichQQRNukus shaxar Akademik eshkak eshish MO №0050992020-12-21 00:00:00SKACHAT
71Nagmetov Kayrat JetkerbaevichQQRMuynok tuman Suzish MO №0051002020-12-21 00:00:00SKACHAT
72Jalalov Muxammaddin MagzatdinovichQQRNukus shaxarSuzish MO №0051012020-12-21 00:00:00SKACHAT
73Ilyasov Baxtiyar XabibnazarovichQQRNukus shaxri Suzish MO №0051022020-12-21 00:00:00SKACHAT
74Mustafaev Mirjalol Muxamad ugli Buxoro viloyatiPeshku tuman Armrestling MO №0051032020-12-21 00:00:00SKACHAT
75Yusupov Asadbek Aminjon ugliBuxoro viloyatiKarakul tuman Armrestling MO №0051042020-12-21 00:00:00SKACHAT
76Ravshanov Bobur TemurovichBuxoro viloyatiRomitan tuman Armrestling MO №0051052020-12-21 00:00:00SKACHAT
77Samadova Dildora Kasimovna Buxoro viloyatiJondor tuman Badiiy gimnastikaMO №0051062020-12-21 00:00:00SKACHAT
78Ergashova Feruza DilmurodovnaBuxoro viloyatiJondor tuman Badiiy gimnastikaMO №0051072020-12-21 00:00:00SKACHAT
79Xaydarova Matluba XomraevnaBuxoro viloyatiG‘ijduvon tuman Badiiy gimnastikaMO №0051082020-12-21 00:00:00SKACHAT
80Gafarova Madinabonu BaxraddinovnaBuxoro viloyatiG‘ijduvon tuman Badiiy gimnastikaMO №0051092020-12-21 00:00:00SKACHAT
81Saydova Layloxon ToymuratovnaBuxoro viloyatiKarakul tuman Badiiy gimnastikaMO №0051102020-12-21 00:00:00SKACHAT
82Bekeyev Oybek SamandarovichXorazm viloyatiUrgansh shaxri Sport gimnastika MO №0051112020-12-21 00:00:00SKACHAT
83Raximov Tulkin Tolibobich Buxoro viloyatiKarakul tuman Shashka MO №0051122020-12-21 00:00:00SKACHAT
84Radjabova Ulmosxon Zaqar qiziXorazm viloyatiXozarasp tuman Shaxmat MO №0051132020-12-21 00:00:00SKACHAT
85Jumaniyazov Yembergen Amangeldievich QQRShumanay tuman Shaxmat MO №0051142020-12-21 00:00:00SKACHAT
86Davlatova Nodira NasrullaevnaBuxoro viloyatiOlot tuman Shaxmat MO №0051152020-12-21 00:00:00SKACHAT
87Ziyodullaeva Diloromxon Utkirjon kizi Buxoro viloyatiKarakul tuman Shaxmat MO №0051162020-12-21 00:00:00SKACHAT
88Uteniyazov Baxtiyar JaksыlikovichQQRXjayli tuman Shaxmat MO №0051172020-12-21 00:00:00SKACHAT
89Sadullaev Akmal Anvarovich Buxoro viloyatiG‘ijduvon tuman Engil atletikaMO №0051182020-12-21 00:00:00SKACHAT
90Sharipova Feruza ImomovnaBuxoro viloyatiPeshku tuman Engil atletika MO №0051192020-12-21 00:00:00SKACHAT
91Ostonaev Xujaniyaz JorakulovichBuxoro viloyatiKarakul tuman DzyudoMO №0051202020-12-21 00:00:00SKACHAT
92Ismetullaev Muxametdin MuratbaevichQQRNukus shaxri Badminton MO №0051212020-12-21 00:00:00SKACHAT
93Vasikova Nodira MuxitdinovnaToshkent shahriShayxontoxur tumaniJismoniy tarbiya instruktoriMO №0051222020-12-29 00:00:00SKACHAT
94Xudoynazarova Shaxnoza To`ychi qiziToshkent viloyatiOlmaliq shaxar Jismoniy tarbiya instruktoriMO №0051232020-12-29 00:00:00 SKACHAT
95Bairova Munisa Xusanov qiziToshkent viloyatiOhangaron shaharJismoniy tarbiya instruktoriMO №0051242020-12-29 00:00:00 SKACHAT
96Xo`jabekova Sohiba Okmurod qiziJizzax viloyatiG`allaorol tumani Jismoniy tarbiya instruktoriMO №0051252020-12-29 00:00:00 SKACHAT
97To`lqinova Maftuna Farxod qiziToshkent viloyatiParkent tumani Jismoniy tarbiya instruktoriMO №0051262020-12-29 00:00:00 SKACHAT
98Tursunkulova Sohiba XXX Jizzax viloyatiSharof Rashidov tumaniJismoniy tarbiya instruktoriMO №0051272020-12-29 00:00:00 SKACHAT
99Xamdamov Yevgeniy AnvarovichToshkent shahriMirobod tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051282020-12-29 00:00:00 SKACHAT
100Yermakov Shuxrat GafurjanovichToshkent viloyatiYangiyo`l shaxar Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051292020-12-29 00:00:00 SKACHAT
101Bazarbayeva Dilnoza IlxomjonovnaToshkent viloyatiO`rta chirchiq tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051302020-12-29 00:00:00 SKACHAT
102Po’latov Sherzod SunnatullayevichToshkent viloyatiParkent tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051312020-12-29 00:00:00 SKACHAT
103Oripova Venera RashidovnaToshkent shahriSergeli tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051322020-12-29 00:00:00 SKACHAT
104Kutsillo Irina Vadimovna Toshkent shahriYunusobod tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051332020-12-29 00:00:00 SKACHAT
105Saydinov Sardor AlisherovichToshkent viloyatiChirchiq shaxri Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051342020-12-29 00:00:00 SKACHAT
106Sabirova Latofat ZakirjonovnaToshkent viloyatiChirchiq shaxri Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051352020-12-29 00:00:00 SKACHAT
107Astanaqulova Dilfuza XurramovnaToshkent viloyatiChirchiq shaxri Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051362020-12-29 00:00:00 SKACHAT
108Abduraxmonova Feruzaxon Abdubannobjon qiziToshkent viloyatiOlmaliq shahar Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051372020-12-29 00:00:00 SKACHAT
109Abdiyev Sadriddin SamandarovichToshkent viloyatiYangiyo`l shaxar Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051382020-12-29 00:00:00 SKACHAT
110Nishanov Sharofiddin XasanovichSirdaryo viloyatiBoyovut tuman Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051392020-12-29 00:00:00 SKACHAT
111Xakimov Xolyigit EshbekovichSirdaryo viloyatiOqoltin tuman Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051402020-12-29 00:00:00 SKACHAT
112Safarov Shuxrat ShovkiyevichSirdaryo viloyatiOqoltin tuman Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051412020-12-29 00:00:00 SKACHAT
113Fayziyev Elyor BaxtiyorovichSirdaryo viloyatiOqoltin tuman Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051422020-12-29 00:00:00 SKACHAT
114Achilov Xusniddin BaxtiyorovichSirdaryo viloyatiSayxunobod tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051432020-12-29 00:00:00 SKACHAT
115Abdullayev Abdurasul AbdujabbarovichJizzax viloyatiG`allaorol tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051442020-12-29 00:00:00 SKACHAT
116Mamatov Kamoliddin Abduvaxidovich Jizzax viloyatiBaxmal tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051452020-12-29 00:00:00 SKACHAT
117Qo`chqorov Komil MansurovichJizzax viloyatiBaxmal tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051462020-12-29 00:00:00 SKACHAT
118Maxmudov Asror EshonkulovichJizzax viloyatiBaxmal tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051472020-12-29 00:00:00 SKACHAT
119Jalilova Aziza QaxramonovnaJizzax viloyati Forish tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051482020-12-29 00:00:00 SKACHAT
120Kadirov Djaxangir RavshanovichSirdaryo viloyatiYangiyer shahar Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051492020-12-29 00:00:00 SKACHAT
121Jaynarov Baxodir FozilovichJizzax viloyati Jizzax shaxar Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051502020-12-29 00:00:00 SKACHAT
122Qozoqboyev Ma’ruf Uktam o`g`liJizzax viloyati Jizzax shaxar Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051512020-12-29 00:00:00 SKACHAT
123Xalijonova Mavlyuda RaximjonovnaToshkent shahriYakkasaroy tumaniJismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051522020-12-29 00:00:00 SKACHAT
124Abipova Dilfuza MaksetbayevnaToshkent shahriOlmazor tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051532020-12-29 00:00:00 SKACHAT
125Matyakubov Xurshid EgamberganovichToshkent shahriOlmazor tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051542020-12-29 00:00:00 SKACHAT
126Ergashev Sodikjon SobiraliyevichToshkent viloyatiO`rtachirchiq tumaniJismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051552020-12-29 00:00:00 SKACHAT
127Gafurova Feruza AlekseyevnaToshkent viloyatiO`rtachirchiq tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051562020-12-29 00:00:00 SKACHAT
128Urinbayev Doniyor AbdigaparovichToshkent viloyatiAngren shahar Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051572020-12-29 00:00:00 SKACHAT
129Kuchkarov Qodirjon SafarkulovichSirdaryo viloyatiSayxunobod tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051582020-12-29 00:00:00 SKACHAT
130Berdiyev Dilshod AbduvaitovichSirdaryo viloyatiSardoba tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051592020-12-29 00:00:00 SKACHAT
131Mamatkulov Ikram AnarbayevichSirdaryo viloyatiSardoba tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051602020-12-29 00:00:00 SKACHAT
132Kamilov Jamshid NarkuziyevichJizzax viloyati Jizzax shaxar Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051612020-12-29 00:00:00 SKACHAT
133Karimov Nodirbek UralbayevichJizzax viloyatiZarbdor tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051622020-12-29 00:00:00 SKACHAT
134Allayev Otabek BaxriddinovichJizzax viloyatiSharof Rashidov tumanJismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051632020-12-29 00:00:00 SKACHAT
135Ismailov Baxtiyor MirzakulovichJizzax viloyatiSharof Rashidov tuman Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051642020-12-29 00:00:00 SKACHAT
136Ismailov Abdugappar GabitovichToshkent viloyati Bo`stonliq tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051652020-12-29 00:00:00 SKACHAT
137Mamadkulov Yunus UrazaliyevichSirdaryo viloyatiYangiyer shahar Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051662020-12-29 00:00:00 SKACHAT
138Kurbonov Obid UrazaliyevichJizzax viloyatiZarbdor tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051672020-12-29 00:00:00 SKACHAT
139Qarshibayev Mirolim Gulmurat o`g`liSirdaryo viloyatiMirzaobod tumaniJismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051682020-12-29 00:00:00 SKACHAT
140Baxramov Ramozan KamalovichSirdaryo viloyatiSirdaryo tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051692020-12-29 00:00:00 SKACHAT
141Kodirova Shoxida OlimovnaToshkent shahriSergeli tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051702020-12-29 00:00:00 SKACHAT
142Zaidov Doniyor XasanovichToshkent shahriYunusobod tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051712020-12-29 00:00:00 SKACHAT
143Jo`lanboyev Sarvar Baxtiyor o`g`liToshkent shahriMirzo Ulug`bek tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051722020-12-29 00:00:00 SKACHAT
144Yangiyev Sardor MexriddinovichToshkent viloyatiAngren shahar Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051732020-12-29 00:00:00 SKACHAT
145Sultanov Baxtiyor AbdujaparovichToshkent viloyatiAngren shahar Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051742020-12-29 00:00:00 SKACHAT
146Mallayeva Dilnoza NashvandovnaToshkent viloyatiAngren shahar Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051752020-12-29 00:00:00 SKACHAT
147Xolov Mansur NuridinovichToshkent viloyatiParkent tuman Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051762020-12-29 00:00:00 SKACHAT
148Maxamadov Nuridin MuxsumovichToshkent viloyatiParkent tuman Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051772020-12-29 00:00:00 SKACHAT
149Komatov Umidjon QaxramonovichToshkent viloyatiParkent tuman Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051782020-12-29 00:00:00 SKACHAT
150Nurimbetov Abdulaziz Djanibek o`g`liToshkent viloyati Bo`stonliq tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051792020-12-29 00:00:00 SKACHAT
151Akbarov Begzodxon RaxmatxonovichSirdaryo viloyatiSirdaryo tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051802020-12-29 00:00:00 SKACHAT
152G`oziyev A’zamjon MuminovichSirdaryo viloyatiSirdaryo tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051812020-12-29 00:00:00 SKACHAT
153Iskandarov Jamshid TolibovichSirdaryo viloyatiXovos tuman Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051822020-12-29 00:00:00 SKACHAT
154Xadjanov Faxriddin MaxmadisoyevichSirdaryo viloyatiXovos tuman Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051832020-12-29 00:00:00 SKACHAT
155Gaybulloyev Baxtiyor VaydulloyevichSirdaryo viloyatiXovos tuman Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051842020-12-29 00:00:00 SKACHAT
156Shirinov Shavkat NorboyevichJizzax viloyatiArnasoy tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051852020-12-29 00:00:00 SKACHAT
157Turdiyev Bekzod IslomovichSirdaryo viloyatiGuliston shaxar Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051862020-12-29 00:00:00 SKACHAT
158Suyarova Gulzoda JiyanbayevnaSirdaryo viloyatiGuliston shaxar Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051872020-12-29 00:00:00 SKACHAT
159Mirzaqulov Begzod QodirovichJizzax viloyatiZomin tumani Jismoniy tarbiya fani o`qituvchisiMO №0051882020-12-29 00:00:00 SKACHAT
160Shadiyev Olimjon RabimjonovichBuxoro viloyatiG`ijduvon tumanSTM Direktor o`rinbosarlariMO №0051892020-12-29 00:00:00 SKACHAT
161Djurayev Djurabek NegmatovichNavoiy viloyatiXatirchi tumanSTM Direktor MO №0051902020-12-29 00:00:00 SKACHAT
162Mirziyatov Miraziz MirmaxmudovichToshkent shaharOlmazor tumanSTM Direktor o`rinbosarlariMO №0051912020-12-29 00:00:00 SKACHAT
163Kurbanov Utkir UralovichSamarqand viloyatiSamarqand shaharSTM Direktor o`rinbosarlariMO №0051922020-12-29 00:00:00 SKACHAT
164Yusupov Ruslanbek SaparbayevichXorazm viloyatiUrganch shaharSTM Direktor o`rinbosarlariMO №0051932020-12-29 00:00:00 SKACHAT
165Turayev Xoshimjon XXXFarg`ona viloyatiSux tumanSTM Direktor o`rinbosarlariMO №0051942020-12-29 00:00:00 SKACHAT
166Karimov Telman KamilevichSamarqand viloyatiJomboy tumanSTM Direktor o`rinbosarlariMO №0051952020-12-29 00:00:00 SKACHAT
167Munavarov Dilshodxo`ja Muxitdin o`g`liToshkent viloyatiOhangaron shaharSTM Direktor o`rinbosarlariMO №0051962020-12-29 00:00:00 SKACHAT
168Nurmatov Elyor AbduganiyevichJizzax viloyatiZarbdor tumanSTM Direktor o`rinbosarlariMO №0051972020-12-29 00:00:00 SKACHAT
169Ardjanov Azamat KadamovichXorazm viloyatiUrganch shaharSTM Direktor o`rinbosarlariMO №0051982020-12-29 00:00:00 SKACHAT
170Jamolov Akbar MuzafarovichBuxoro viloyatiPeshku tumanSTM Direktor o`rinbosarlariMO №0051992020-12-29 00:00:00 SKACHAT
171Mirzaqulova Mayram YusupovnaJizzax viloyatiJizzax shaharXo`jalik ishlar bo`yicha direktor o`rinbosarlariMO №0052002020-12-29 00:00:00 SKACHAT
172Qodirov Aziz Yusuf o`g`liSurxondaryo viloyatiTermiz shaharSTM Direktor o`rinbosarlariMO №0052012020-12-29 00:00:00 SKACHAT
173Nurmanov Aydos MilsovichQQRBozatao` tumanSTM Direktor o`rinbosarlariMO №0052022020-12-29 00:00:00 SKACHAT
174Abdujalilov Saidkamol AbdunodirovichToshkent viloyatiQuyi Chirchiq tumanSTM DirektorMO №0052032020-12-29 00:00:00 SKACHAT
175Maxmudov Ravshanbek XudoyberdiyevichSurxondaryo viloyatiTermiz shaharSTM DirektorMO №0052042020-12-29 00:00:00 SKACHAT
176To`rabekov O`ktam AbdiqulovichSirdaryo viloyatiGuliston shaharSTM Direktor o`rinbosarlariMO №0052052020-12-29 00:00:00 SKACHAT
177Ibragimov Ulug`bek XamidullayevichToshkent viloyatiQibray tumaniSTM Direktor o`rinbosarlariMO №0052062020-12-29 00:00:00 SKACHAT
178Zoirov Abdumalik Abdurashid o`g`liSurxondaryo viloyatiDenov tumanSTM Instruktor-metodistlariMO №0052072020-12-29 00:00:00 SKACHAT
179Kurbonova Nasiba NasriddinovnaNavoiy viloyatiNavoiy shaharSTM Instruktor-metodistlariMO №0052082020-12-29 00:00:00 SKACHAT
180Yunusov Jaxongir BoboxonovichAndijon viloyatiPaxtaobod tumanSTM Instruktor-metodistlariMO №0052092020-12-29 00:00:00 SKACHAT
181Yunusov Anvar SolidjonovichAndijon viloyatiBo`z tumanSTM Instruktor-metodistlariMO №0052102020-12-29 00:00:00 SKACHAT
182Madatov Buriboy XXXNavoiy viloyatiXatirchi tumanSTM Instruktor-metodistlariMO №0052112020-12-29 00:00:00 SKACHAT
183Sadikova Begzodaxon Baxramjon qiziAndijon viloyatiAndijon shaharSTM Instruktor-metodistlariMO №0052122020-12-29 00:00:00 SKACHAT
184Qurbonov Alisher AbdiraxmonovichAndijon viloyatiPaxtaobod tumanSTM Instruktor-metodistlariMO №0052132020-12-29 00:00:00 SKACHAT
185Xamdamov Akbar AxmatovichSamarqand viloyatiToyloq shaharSTM Instruktor-metodistlariMO №0052142020-12-29 00:00:00 SKACHAT
186Murodov Akmal Abdulla o`g`liSamarqand viloyatiToyloq shaharSTM Instruktor-metodistlariMO №0052152020-12-29 00:00:00 SKACHAT
187Abdullayev Baxodir RaxmonberdiyevichToshkent viloyatiAngren shaharSTM Instruktor-metodistlariMO №0052162020-12-29 00:00:00 SKACHAT
188Yunusov Baburbek AdыljanovichToshkent viloyatiAngren shaharSTM Instruktor-metodistlariMO №0052172020-12-29 00:00:00 SKACHAT
189Xamrayev Mirzoxid MuzafarovichSamarqand viloyatiPayariq tumanSTM Instruktor-metodistlariMO №0052182020-12-29 00:00:00 SKACHAT
190Abdurasulov Murod KolonovichSamarqand viloyatiPayariq tumanSTM Instruktor-metodistlariMO №0052192020-12-29 00:00:00 SKACHAT
191Ermatov Davronbek Ma’murovichFarg`ona viloyatiBeshariq tumanSTM Instruktor-metodistlariMO №0052202020-12-29 00:00:00 SKACHAT
192Po`latova Azadaxon XoshimovnaFarg`ona viloyatiQuva tumanSTM Instruktor-metodistlariMO №0052212020-12-29 00:00:00 SKACHAT
193Karshibayev Rustam KuldashevichJizzax viloyatiPaxtakor tumanSTM Instruktor-metodistlariMO №0052222020-12-29 00:00:00 SKACHAT
194Xakimov Sobir YoqubovichJizzax viloyatiSh.Rashidov tumanSTM Instruktor-metodistlariMO №0052232020-12-29 00:00:00 SKACHAT
195Isakov Sardorbek SharipovichXorazm viloyatiUrganch shaharSTM Instruktor-metodistlariMO №0052242020-12-29 00:00:00 SKACHAT
196Xudoyberdiyev Nodirjon ZokirjonovichSirdaryo viloyatiGuliston shaharSTM Instruktor-metodistlariMO №0052252020-12-29 00:00:00 SKACHAT
197Yusufjonov Xurshidjon Yusufjon o`g`liFarg`ona viloyatiQuvasoy shaharSTM Instruktor-metodistlariMO №0052262020-12-29 00:00:00 SKACHAT
198Qurbonova Zarnigor TolifovnaToshkent viloyatiBo`stonliq tumanSTM Instruktor-metodistlariMO №0052272020-12-29 00:00:00 SKACHAT
199Yakupov Rozimbay MaksetbayevichQQRNukus shaharSTM Instruktor-metodistlariMO №0052282020-12-29 00:00:00 SKACHAT
200Xamidullayev Yernazar MaratovichQQRNukus shaharSTM Instruktor-metodistlariMO №0052292020-12-29 00:00:00 SKACHAT
201Berdiyev Shavkat PardayevichNavoiy viloyatiNavoiy shaharSTM Instruktor-metodistlariMO №0052302020-12-29 00:00:00 SKACHAT
202Samandarov Husniddin AliqulovichNavoiy viloyatiXatirchi tumanSTM Instruktor-metodistlariMO №0052312020-12-29 00:00:00 SKACHAT
203Abdishev Isaqjon AkbarovichAndijon viloyatiMarxamat tumanSTM Instruktor-metodistlariMO №0052322020-12-29 00:00:00 SKACHAT
204Dovurov Dilshod UbaydullayevichJizzax viloyatiG`allaorol tumanSTM Instruktor-metodistlariMO №0052332020-12-29 00:00:00 SKACHAT
205Xodjayev Adaxam KamalovichAndijon viloyatiAsaka tumanSTM Instruktor-metodistlariMO №0052342020-12-29 00:00:00 SKACHAT
206Xolmatov Dilshod AxrorovichSamarqand viloyatiToyloq shaharSTM Instruktor-metodistlariMO №0052352020-12-29 00:00:00 SKACHAT
207Turg`unov Rustam TulkinovichToshkent viloyatiAngren shaharSTM Instruktor-metodistlariMO №0052362020-12-29 00:00:00 SKACHAT
208Uraimaxunov Rafukjan RaxmanjanovichToshkent viloyatiAngren shaharSTM Instruktor-metodistlariMO №0052372020-12-29 00:00:00 SKACHAT
209Maxsudov Doniyorbek AbdujabborovichFarg`ona viloyatiOltiariq tumanSTM Instruktor-metodistlariMO №0052382020-12-29 00:00:00 SKACHAT
210Sattarov Baxtiyor BaxromovichFarg`ona viloyatiQo`qon shaharSTM Instruktor-metodistlariMO №0052392020-12-29 00:00:00 SKACHAT
211Eraliyev Shokirjon SharipjonovichFarg`ona viloyatiFarg`ona shaharSTM Instruktor-metodistlariMO №0052402020-12-29 00:00:00 SKACHAT
212Xolmatov Dilmurod MirodilovichFarg`ona viloyatiFarg`ona shaharSTM Instruktor-metodistlariMO №0052412020-12-29 00:00:00 SKACHAT
213Raxmonov Farxod MardonovichToshkent viloyatiBo`ka tumanSTM Instruktor-metodistlariMO №0052422020-12-29 00:00:00 SKACHAT
214Zufarov Xusan AsatullayevichToshkent viloyatiToshkent tumanSTM Instruktor-metodistlariMO №0052432020-12-29 00:00:00 SKACHAT
215Djangabayev Sanjar ShavkatovichToshkent viloyatiQuyiChirchiq tumanSTM Instruktor-metodistlariMO №0052442020-12-29 00:00:00 SKACHAT
216Menlibayev Medeubay OralbayevichQoraqalpog`iston RespublikasiNukus shaharSTM Instruktor-metodistlariMO №0052452020-12-29 00:00:00 SKACHAT
217Allamurodov Abdulla AmanturdiyevichSurxondaryo viloyatiOltinsoy tuman STM Instruktor-metodistlariMO №0052462020-12-29 00:00:00 SKACHAT
218Allaniyazov Alisher SarsenbayevichQoraqalpog`iston RespublikasiBozatao` tumanSTM Instruktor-metodistlariMO №0052472020-12-29 00:00:00 SKACHAT
219Buranov Xurram TuxtapulatovichSamarqand viloyatiPaxtachi tumanSTM Instruktor-metodistlariMO №0052482020-12-29 00:00:00 SKACHAT
220Axmedova Xilola Zabixulla qiziToshkent viloyatiZangiota tumanBadiiy gimnastikaMO №0052492020-12-29 00:00:00 SKACHAT
221Nishonboyeva Maxburat Olimjon qiziiToshkent viloyatiOhangaron tumanBadiiy gimnastikaMO №0052502020-12-29 00:00:00 SKACHAT
222Axmadaliyeva Zilola AkramovnaToshkent shaharMirobod tumanBadiiy gimnastikaMO №0052512020-12-29 00:00:00 SKACHAT
223Xusanova Nazokat XoldarboyevnaToshkent viloyatiParkent tumanBadiiy gimnastikaMO №0052522020-12-29 00:00:00 SKACHAT
224Mirobidova Baxtinisa QutpiddinovnaToshkent viloyatiParkent tumanBadiiy gimnastikaMO №0052532020-12-29 00:00:00 SKACHAT
225Zokirova Dildora ZaynitdinovnaToshkent viloyatiParkent tumanBadiiy gimnastikaMO №0052542020-12-29 00:00:00 SKACHAT
226Qodirova Iroda AshurmaxmatovnaToshkent shaharYakkasaroy tumanBadiiy gimnastikaMO №0052552020-12-29 00:00:00 SKACHAT
227Axmedova Bo`rigul Komil qiziJizzax viloyatiSh.Rashidov tumanBadiiy gimnastikaMO №0052562020-12-29 00:00:00 SKACHAT
228Avazova Nodira SobiraliyevnaSirdaryo viloyatiSirdaryo tumanBadiiy gimnastikaMO №0052572020-12-29 00:00:00 SKACHAT
229Djo`rayeva Dildora TuychibayevnaSirdaryo viloyatiGuliston shaharBadiiy gimnastikaMO №0052582020-12-29 00:00:00 SKACHAT
230Kudratova Gulhayyo Maxammat qiziSirdaryo viloyatiGuliston shaharBadiiy gimnastikaMO №0052592020-12-29 00:00:00 SKACHAT
231Achilov Nodirbek IskandarovichToshkent shaharYakkasaroy tumanSport gimnastikaMO №0052602020-12-29 00:00:00 SKACHAT
232Nematov Behzod TirkashevichJizzax viloyatiJizzax shaharSport gimnastikaMO №0052612020-12-29 00:00:00 SKACHAT
233Kudratov Rustam BuriyevichToshkent shaharChilonzor tumanYunon-rumMO №0052622020-12-29 00:00:00 SKACHAT
234Jalolov Nodirxon MuratxanovichJizzax viloyatiJizzax shaharYunon-rumMO №0052632020-12-29 00:00:00 SKACHAT
235Abduraxmanov Doniyor AbdurashitovichToshkent shaharM.Ulug`bek tumanYunon-rumMO №0052642020-12-29 00:00:00 SKACHAT
236Neshin Igor VladimirovichToshkent shaharM.Ulug`bek tumanYunon-rumMO №0052652020-12-29 00:00:00 SKACHAT
237Xolmirzayev To`yli NuritdinovichJizzax viloyatiJizzax shaharYunon-rumMO №0052662020-12-29 00:00:00 SKACHAT
238O`tayev Baxtiyor KoshkarboyevichSirdaryo viloyatiGuliston shaharYunon-rumMO №0052672020-12-29 00:00:00 SKACHAT
239Musakulov Meyirbek YeserkepovichToshkent viloyatiChirchiq shaharYunon-rumMO №0052682020-12-29 00:00:00 SKACHAT
240Babasaidov Saidraxmon SaidraximovichToshkent viloyatiQuyi Chirchiq tumanYunon-rumMO №0052692020-12-29 00:00:00 SKACHAT
241Butunbayev Akram NuriddinovichToshkent viloyatiQuyi Chirchiq tumanYunon-rumMO №0052702020-12-29 00:00:00 SKACHAT
242Mirzayev Sanjar AbdurazakovichToshkent viloyatiNurafshon shahar Yunon-rumMO №0052712020-12-29 00:00:00 SKACHAT
243Ikramov Ravshan MasharipovichToshkent viloyatiNurafshon shahar Yunon-rumMO №0052722020-12-29 00:00:00 SKACHAT
244Buribayev Doniyor BaxtiyorovichToshkent shaharM.Ulug`bek tumanYunon-rumMO №0052732020-12-29 00:00:00 SKACHAT
245Gafurov Shoxmirza Tulkinjon o`g`liSirdaryo viloyatiSirdaryo tumanTuronMO №0052742020-12-29 00:00:00 SKACHAT
246O`rishov Akmal ElmurodovichJizzax viloyatiPaxtakor tumanBoksMO №0052752020-12-29 00:00:00 SKACHAT
247Rustamov Ural EshburiyevichToshkent shaharMirobod tumanBoksMO №0052762020-12-29 00:00:00 SKACHAT
248Kaxramanov Jamshid IlxamdjanovichToshkent viloyatiYangiyo’l shahar KikboksingMO №0052772020-12-29 00:00:00 SKACHAT
249Pirnazarov Xurshid ErkinovichToshkent viloyatiQuyi Chirchiq tumanKikboksingMO №0052782020-12-29 00:00:00 SKACHAT
250Xaqberdiyev Yoqubjon Furqat o`g`liJizzax viloyatiJizzax shaharKikboksingMO №0052792020-12-29 00:00:00 SKACHAT
251Rashidov Aziz AlisherovichJizzax viloyatiG`allaorol tumanBoksMO №0052802020-12-29 00:00:00 SKACHAT
252Djonzakov Xusan SindorovichJizzax viloyatiJizzax shaharBoksMO №0052812020-12-29 00:00:00 SKACHAT
253Inoyatov Nig`matjon Raxmat o`g`liToshkent shaharYakkasaroy tumanKikboksingMO №0052822020-12-29 00:00:00 SKACHAT
254Karimov Gayrat XidirovichJizzax viloyatiJizzax shaharBoksMO №0052832020-12-29 00:00:00 SKACHAT
255Tashpulatov Otamurod ErkinovichJizzax viloyatiZomin tumanBoksMO №0052842020-12-29 00:00:00 SKACHAT
256Umarov Elbek AloxiddinovichToshkent shaharChilonzor tumanDzyudoMO №0052852020-12-29 00:00:00 SKACHAT
257Jo`rayev Jamhur BobomurodovichSirdaryo viloyatiSayxunobod tumanDzyudoMO №0052862020-12-29 00:00:00 SKACHAT
258Xushiyev Abduraxmon BoyxurozovichJizzax viloyatiBaxmal tumanDzyudoMO №0052872020-12-29 00:00:00 SKACHAT
259Iminjanov Abdumalik Abdusator o`g`liToshkent viloyatiYuqori Chirchiq tumanDzyudoMO №0052882020-12-29 00:00:00 SKACHAT
260Safarova Shoxista SaydaminovnaJizzax viloyatiSh.Rashidov tumanDzyudoMO №0052892020-12-29 00:00:00 SKACHAT
261Xo`janov Farhod SherboboyevichToshkent shaharM.Ulug`bek tumanDzyudoMO №0052902020-12-29 00:00:00 SKACHAT
262Xasanov Sarvar XayrullayevichJizzax viloyatiJizzax shaharDzyudoMO №0052912020-12-29 00:00:00 SKACHAT
263Bo`ranov Ismatulla ShovqinovichJizzax viloyatiJizzax shaharDzyudoMO №0052922020-12-29 00:00:00 SKACHAT
264Musayeva Sevara NurkosimovnaJizzax viloyatiPaxtakor tumanDzyudoMO №0052932020-12-29 00:00:00 SKACHAT
265Fayziyev Qaxramon FayziyevichSirdaryo viloyatiGuliston shaharDzyudoMO №0052942020-12-29 00:00:00 SKACHAT
266Qironboyeva Marxabo PardaboyevnaJizzax viloyatiPaxtakor tumanDzyudoMO №0052952020-12-29 00:00:00 SKACHAT
267Xudaybergenov Ixtiyar BaxtiyorovichToshkent viloyatiChirchiq shaharDzyudoMO №0052962020-12-29 00:00:00 SKACHAT
268Gulamov Ruslan XolikovichToshkent shaharYunusobod tumanDzyudoMO №0052972020-12-29 00:00:00 SKACHAT
269Xaydarova Saodat Baxriddin qiziJizzax viloyatiPaxtakor tumanDzyudoMO №0052982020-12-29 00:00:00 SKACHAT
270Elov Rustam Shukurjon o`g`liToshkent shaharUchtepa tumanDzyudoMO №0052992020-12-29 00:00:00 SKACHAT
271Fayziyev Sunnatulla Yo`ldashevichToshkent shaharUchtepa tumanDzyudoMO №0053002020-12-29 00:00:00 SKACHAT
272Abdilamitov Shuxrat AbdivaliyevichToshkent viloyatiChinoz tumaniDzyudoMO №0053012020-12-29 00:00:00 SKACHAT
273Nedorezov Aleksandr IvanovichToshkent shaharChilonzor tumanErkin kurashMO №0053022020-12-29 00:00:00 SKACHAT
274Xudoyberdiyev Farrux Uyg`un o`g`liJizzax viloyatiJizzax shaharErkin kurashMO №0053032020-12-29 00:00:00 SKACHAT
275Shodmonqulov Raxmatilla DoniyorovichJizzax viloyatiBaxmal tumanErkin kurashMO №0053042020-12-29 00:00:00 SKACHAT
276Ibragimov Anatoliy KasimovichToshkent shaharMirobod tumanErkin kurashMO №0053052020-12-29 00:00:00 SKACHAT
277Raximov Sardor UlugbekovichJizzax viloyatiZomin tumanErkin kurashMO №0053062020-12-29 00:00:00 SKACHAT
278Parmonov Bekzod KomilovichJizzax viloyatiSh.Rashidov tumanErkin kurashMO №0053072020-12-29 00:00:00 SKACHAT
279Yursinov Sardorjon Rustamboy o`g`liToshkent viloyatiParkent tumanErkin kurashMO №0053082020-12-29 00:00:00 SKACHAT
280Raxmonov Inom AbduxamidovichToshkent viloyatiOlmaliq shaharErkin kurashMO №0053092020-12-29 00:00:00 SKACHAT
281Jo`rayev Norbek Ilhom o`g`liSirdaryo viloyatiSardoba tumanErkin kurashMO №0053102020-12-29 00:00:00 SKACHAT
282To`xtayev Anvar XudoyberdiyevichToshkent viloyatiBo`ka tumanKurashMO №0053112020-12-29 00:00:00 SKACHAT
283Li Mars NikolayevichToshkent viloyatiYuqori Chirchiq tumanXapkidoMO №0053122020-12-29 00:00:00 SKACHAT
284Sulaymonov Samandar Iskandar o`g`liToshkent viloyatiOhangaron tumanTaekvondo VTFMO №0053132020-12-29 00:00:00 SKACHAT
285Raximov Kamoliddin Zoirjon o`g`liToshkent viloyatiO`rta Chirchiq tumanMuaytayMO №0053142020-12-29 00:00:00 SKACHAT
286Zakirov Zokirjon ZairdjonovichToshkent shaharYashnobod tumanMuaytayMO №0053152020-12-29 00:00:00 SKACHAT
287Sharipxodjayev Islamxoja Najmitdin o`g`liToshkent shaharYunusobod tumanPenchak silatMO №0053162020-12-29 00:00:00 SKACHAT
288Mamadaliyev Shavkat UmaraliyevichToshkent viloyatiParkent tumanMuaytayMO №0053172020-12-29 00:00:00 SKACHAT
289Salimjonov Jamoliddin Qayumjon o`g`liToshkent shaharYakkasaroy tumanUshuMO №0053182020-12-29 00:00:00 SKACHAT
290Yusupov Ulug`bek Maqsudbek o`g`liToshkent shaharM.Ulug`bek tumanUshuMO №0053192020-12-29 00:00:00 SKACHAT
291Aripova Gulnara TalibovnaToshkent shaharMirobod tumanKamondan otishMO №0053202020-12-29 00:00:00 SKACHAT
292Minovarov Abbosjon Midixat o`g`liToshkent shaharMirobod tumanKamondan otishMO №0053212020-12-29 00:00:00 SKACHAT
293Muxitdinova Mariya YevgenevnaToshkent shaharMirobod tumanO`k otishMO №0053222020-12-29 00:00:00 SKACHAT
294Sodiqov Jamshid Sobir o`g`liToshkent shaharMirobod tumanKamondan otishMO №0053232020-12-29 00:00:00 SKACHAT
295Abdubakirov Davron Ravshan o`g`liToshkent shaharMirobod tumanKamondan otishMO №0053242020-12-29 00:00:00 SKACHAT
296Vasileva Irina AnatolevnaToshkent shaharChilonzor tumanQilichbozlikMO №0053252020-12-29 00:00:00 SKACHAT
297Kudayev Ruslan RavilevichToshkent shaharChilonzor tumanQilichbozlikMO №0053262020-12-29 00:00:00 SKACHAT
298Isroilov Shohruh Abduazim o`g`liToshkent shaharUchtepa tumanKamondan otishMO №0053272020-12-29 00:00:00 SKACHAT
299Andreyeva Margarita VladimirovnaToshkent shaharChilonzor tumanQilichbozlikMO №0053282020-12-29 00:00:00 SKACHAT
300Ibragimova Nadejda IgorevnaToshkent shaharMirobod tumanQilichbozlikMO №0053292020-12-29 00:00:00 SKACHAT
301Tajibayeva Gulnora BosimovnaJizzax viloyatiSh.Rashidov tumanKamondan otishMO №0053302020-12-29 00:00:00 SKACHAT
302Aliyev Farrux RustamovichSirdaryo viloyatiGuliston shaharO`k otishMO №0053312020-12-29 00:00:00 SKACHAT
303Xolmurodov Xamroz ElmurodovichJizzax viloyatiSh.Rashidov tumanQilichbozlikMO №0053322020-12-29 00:00:00 SKACHAT
304Filimonov Dmitriy VladimirovichToshkent shaharSergeli tumanQilichbozlikMO №0053332020-12-29 00:00:00 SKACHAT
305Bustanov Jamol Nusratullaevich Jizzax viloyatiJizzax tumaniJismoniy tarbiya fani o’qituvchisiMO №0053342020-12-29 SKACHAT
306Xalimov Abdumurat ShukurovichSirdaryo viloyatiSardoba tumani Jismoniy tarbiya fani o’qituvchisiMO №0053352020-12-29 SKACHAT
307Raxmonqulov Xusan Esanalievich Sirdaryo viloyati Boyovut tumani Jismoniy tarbiya fani o’qituvchisiMO №0053372020-12-29SKACHAT
0
Ma'lumotlar soni